Gorbon Seramikleri Artık Londra'da Satışta!

Türkiye’nin seramik ve karo üretim sürecinin önemli markalarından Gorbon’un eşsiz ürünleri, İngiltere’de de satışta olacak.

Gorbon Seramikleri Artık Londra'da Satışta!
07.09.2017 - Perşembe

Türkiye’nin seramik ve karo üretim sürecinin önemli markalarından Gorbon’un eşsiz ürünleri, İngiltere’de de satışta olacak.

Gorbon seramik, kaliteli ve kendine özgün ürünlerini bundan sonra Londra’nın seçkin satış noktalarından, Via Arkadia ve BluePrint Ceramics’te  yer alacak. Gorbon ürünleri aynı zamanda, BluePrint Ceramics aracılığıyla, 20-23 Eylül tarihlerinde Londra'da düzenlenecek “100% design” isimli fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Gorbon  Seramik, 1957 yılından günümüze  kadar olan yolculuğun hep niş, kaliteli ve fabrikasyon olmayan ürünler üreterek mekânlarda zarafet ve fark yarattı. Yaptığı işlerle seramik piyasasına farklılık getirmeye çalışırken yüzünü yurtdışı piyasalara çevir Gorbon Seramik, bunun sonucunda ürünlerini İngiltere’de satmaya başladı.

Gorbon Seramik, Via Arkadia’nın Vitrinlerininde!

Gorbon seramiklerinin özel tasarımlı ürünleri Chelsea ve Hampstead’teki iki ayrı mağazada, Via Arkadia’nın vitrinlerininde alıcılarını bekliyor. Via Arkadia, kişiye özel kaliteli ve ilham veren ürünleri alıcılarla buluşturuyor.

Gorbon CEO’su Orhan Gorbon, yıllardır kaliteli ve kendine özgün ürünlerle seramik piyasasında var olduklarını söyledi. Yurtdışına açılma konusuna değinen Orhan Gorbon: “Michael Young ile ürettiğimiz seramiklerimiz dünya çapında büyük beğeni kazandı” dedi.

Orhan Gorbon, “dünyaca ünlü endüstri tasarımcısı Michael Young ile ürettiğimiz seramiklerimiz dünya çapında büyük beğeni kazandı.  İngiltere haricinde Rusya’da Hilton Oteli, Dubai’deki Rüya Lokantası, Dubai Rixos Cyrstal Towers, Bağdat Parlamento Binası gibi birçok noktada Gorbon’un duvar seramikleri kullanıldı. İngiltere ve Dubai olmak üzere birçok ülkeden talep almaktayız.” Diye konuştu.

 

Fırsat Projeleri