Galatasaray Riva Projesi Başlıyor

Emlak Konut güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek Galatasaray Riva projesi inşaatı başlıyor. 

Galatasaray Riva Projesi Başlıyor
19.09.2017 - Salı

Emlak Konut güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek Galatasaray Riva projesi inşaatı başlıyor. Emlak Konut GYO ile Galatasaray Kulübü arasındaki protokol kapsamında kulübün Riva’daki 1 milyon 76 bin 20 metrekarelik arsası için gerçekleştirilen ihaleyi kazanan Yılmaz İnşaat, söz konusu arsayı bugün teslim aldı.

Arsa tesliminin ardından başlanacak olan proje kapsamında 869 bin 522 metrekarelik alan konut alanı olarak belirlendi. Galatasaray Riva projesi kapsamında ayrıca 206 bin 497 metrekarelik bir de özel orman alanı yer alıyor. 

Köy ve doğa yaşantısının modern yaşantı ile harmanlandığı birçok farklı konseptin yer alacağı projede, sebze ve meyve bahçeleri, ticari ve hobi amaçlı tarım alanları, hayvancılık tesisleri de bulunacak. 

EKOLOJİK KONSEPTE SAHİP

Konuya ilişkin açıklama yapan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Galatasaray Riva projesinin tamamlandığında çok fazla eşi olmayan doğa ve köy yaşantısının günümüz yaşantısı ile harmanlandığı ekolojik bir konsepte sahip olacağını dile getirdi.

İSTANBUL'A BÜYÜK DEĞER KAZANDIRACAK YATIRIM

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut güvencesiyle gerçekleştirecekleri bu projede Emlak Konut’un yanı sıra ülke sporunun önemli camialarından GS ile iş yapmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz da "Bu proje için 4’ü yerli ve 4’ü yurt dışı uluslararası çapta firma olmak üzere 8 mimari gruptan çalışma istedik. Bu proje için de bu denli gayretimizin ve isteğimizin sebebi, ülkemize duyduğumuz güvendir. İnanıyoruz ki sektöre ve İstanbul’a büyük değer kazandıracak bir yatırım olacak" şeklinde konuştu.

DURSUN ÖZBEK: ALLAH UTANDIRMASIN

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ise kulüplerine büyük fayda sağlayacak bu projenin hem ülkeye hem de yüklenici firma Yılmaz İnşaat'a hayırlı olmasını dileyerek, "Allah utandırmasın. Ülkemize fayda getirmesi açısında önemli olacağına inandığımız bu projede kendilerine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı