Fuzul Yapı'dan Senetle Topraktan Ev Alma Fırsatı

Fuzul Yapı’nın Başakşehir’de hayata geçirdiği yeni projesi Başakcity’de topraktan senetle ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Yapı'dan Senetle Topraktan Ev Alma Fırsatı
08.12.2017 - Cuma

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 25. yıla özel olarak topraktan ve senetle satış imkânı ile Başakcity sakinlerine önemli yatırım avantajı sunacaklarını açıkladı.

Fuzul Yapı, Başakşehir’de Başakcity adıyla en yeni projesini hayata geçiriyor. Projede 15 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 25. yıla özel olarak topraktan ve senetle satış imkânı ile Başakcity sakinlerine önemli yatırım avantajı sunacaklarını belirtti. 

Başakşehir’deki 9. Proje

Çeyrek asırdır ülkemize artı değerler katan Fuzul Grup 25. yıla özel bir fırsat sunarak, topraktan senetle ön satışa çıkaracak. Fuzul Grup, bugüne kadar Başakşehir’de 8 proje hayata geçirdi. Başakcity ise Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus ve 3. İstanbul Başakşehir projelerinin ardından Fuzul Grup’un Başakşehir’deki 9. projesi olacak. 

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Başakcity için ön talebin başladığını açıklayarak, “Başakcity, Başakşehir’in merkezinde, butik bir proje. Bu sene Fuzul Grup’ un 25. yılı. Bizde 25. yılımız için özel bir ödeme planı hazırladık. Topraktan en uygun fiyatla ev sahibi olacak müşterilerimize yükselen banka faizlerinden de etkilenmemeleri için senetle ödeme kolaylığı sunuyoruz” değerlendirmesinde bulundu. Projeden 15 bin TL veya yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabildiğini kaydetti.

Yüzde 80 Prim

Eyüp Akbal, Başakşehir’de hayata geçirdikleri projelerin hepsini proje bitmeden sattıklarını kaydederek, “Başakşehir’de projelerimizden ev alanlar ortalama yüzde 80 prim sağladı.” dedi. Fuzul Grup, Başakşehir’de 9. projesini Başakcity adıyla hayata geçiriyor. Başakşehir’in merkezinde ulaşılabilir fiyatla lüks yaşam vaat eden Fuzul Grup, Başakcity’yi 24 ayda teslim etmeyi öngörüyor.

Fırsat Projeleri