Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi; yatırımcılara, ev ve iş hayatı olanağını bir arada sunuyor.  Kadıköy’ün merkezinde ferah iç mekanlara sahip olan  proje;  1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks alternatiflerinden oluşuyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi!
12.07.2018 - Perşembe

İstanbul’un yatırım değeri sürekli artan ilçelerinden Kadıköy’de yer alan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy karma projesi, yatırımcılarına keyifli bir yaşam alanını yanı sıra; geniş pencereleri sayesinde ferak ve aydınlık evler, yüksek tavanlar, balkon ve birinci sınıf kalitede malzemeden konforlu bir hayat sunuyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi Nerede?

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy konut karması projesinde, günlük hayatı kolaylaştıran akıllı ev sistemleri, teknolojik sistemler ve ‘Concierge’ hizmeti ile yaşam stardı oldukça yükseltilmiş durumda. Projeden ev alan yatırımcılar, rahat ve geniş otopark,VIP hizmetleri ile Fortis Sinanlı’da yaşam alışkanlıkları ile hayattan keyif beklentileri bir üst sınıra yükseltecek.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Proje Özellikleri!

Kullanıcılarına, karlı bir yatırım fırsatı da sunan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi, yatırımcına konfor ve lüksün buluştuğu standartlara sahip bir ayrıcalıklı bir konut alternatif sunuyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy karma konut projesi, İstanbul'un en önemli lokasyonlarından Kadıköy’ün en merkezi noktasında birbirinden farklı tiplerden oluşan ve her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükteki daire seçeneklerinden oluşuyor.

Projede yer alan ve konfor ile lüksün buluştuğu konutlar; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipi dairelerden oluşuyor. Projenin özel konsepti sayesinde, yatırımcılar, kendinize ait zamanlarda hem hobilerinizi geliştirebileceğ, hem de sosyalleşebilecek.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Sosyal Olanaklar!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi, karma yaşam konseptinin sayesinde kullanıcılarına sunduğu avantajlar ile sosyal hayatı renkli, eğlenceli ve dolu dolu yaşama şansı sunuyor.

Projenin zengin sosyal donatıları arasında: hobilerinizi geliştirebileceğiniz alanlar,açık ve kapalı yüzme havuzları, kafeler, restoranlar ile kullanıcıların hayatına keyif katacak her şey Fortis Sinanlı konut projesinde yer alıyor. Ayrıca projede yer alan cadde mağazaları, seçkin bir hayat için gerekli olan tüm ihtiyaçları sağlayan niteliklere sahip.

Bu arada, Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de form tutmak ve spor yapmak isterseniz; yaz - kış demeden açık ve kapalı yüzme havuzlarından faydalanma şansınız var. Öte yandan, günün yorgunluğunu atmak ya da kondisyonunuzu artırmak da, modern yaşamın en önemli ihtiyaçları ndan biri haline geldi. Bu nedenle, artık uzağa gitmenize gerek yok; Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesinde spor salonunuz yanı başınızda hizmetinizde olacak.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Konut Fiyatları!

Yatırımcıya çeşitli öddeme kolaylıkları sunulan projede: 1.Ödeme Planı: Şirket bünyesinde %30 peşin, kalanı %0 faiz ile 36 ay vade olanağı içeriyor.  2.Ödeme Planı ise: %1 peşin, %4'ü 1 ay sonra, %15'i 1 yılda esnek ödeme, kalanı bakiye de 0.99 faiz ile banka kredisi olarak ödenirken, 3. Ödeme Planı: %50 peşin, kalanı 60 ay %0 faiz ile banka kredisi avantajı uygulanıyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Fiyat Listesi:

Tip:        Metrekare:        Fiyat:

1+1        59 - 95 m²            599.000 - 1.040.000 TL

2+1        102 - 191 m²       900.000 - 1.900.000 TL

3+1 - G 3+1 - G  131 - 224 m² 180 - 190 m² 1.240.000 - 2.200.000 TL 1.600.000 - 2.000.000 TL

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Ne Zaman Teslim Ediliyor?

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi, bir kentsel dönüşüm projesi  olarak hayata geçiyor. Proje, 5 blokta 1.100 adet daire,  180 adet ofis ve 72 adet ticari birime sahip. Proje, Eylül 2019 tarihinde konutları sahiplerine teslim edecek.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy İletişim Bilgileri!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesin adres: Eğitim Mah., Yıldırım Sok. No:3, 34722 Kadıköy-İstanbul

Telefon: 444 9 550

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...