Evla Park Seyir Evlerinde Yaşam Başladı!

Maltepe’de konumlanan  ve Föy İnşaat – KİPTAŞ ortaklığıyla inşa edilen Evla Park Seyir Evleri’nde hayat başladı.

Evla Park Seyir Evlerinde Yaşam Başladı!
22.11.2017 - Çarşamba

Maltepe’de konumlanan  ve Föy İnşaat – KİPTAŞ ortaklığıyla inşa edilen Evla Park Seyir Evleri’nde hayat başladı.

Projede, sınırlı sayıda kalan son daireler cazip fiyat avantajıyla satışta. Evla Park Seyir Evleri projesi; Marmara Denizi, İstanbul ve Adalar manzarasına hâkim bir alanda ve toplam  12 bin 300 m2 alan üzerinde yükseliyor. Panoramik deniz manzarası ve Süreyya Paşa Ormanı ile  63 bin  m2 yeşil alana komşu olan proje,  yatırımcısına konforlu ve ferah bir yaşam olanağı sağlıyor. 

Proje, yatırımcısına doğayla baş başa bir yaşam alanı sunuyor. Bir yanda yemyeşil koru, diğer yanda panoramik deniz manzarasına sahip olan projenin 5 bin m2'lik peyzaj alanında; spor salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, yürüme parkuru ve çocuk oyun alanları da  yer alıyor.

Kalan Son Daireler Satışta!

İstanbul'un önemli lokasyonlarından Maltepe'de, FÖY İnşaat imzası ve KİPTAŞ güvencesi ile hayata geçirilen projede, lansman sürecinden bu güne kadar yüzde 80'e yakın değer artışı yaşandı. Önemli çok  sayıda yatırımların yer aldığı bir merkezde konumlanan proje, aile ve komşuluk temalı modern, prestijli bir yaşam ve karlı bir yatırım fırsatı sağlıyor.

Konforlu ve keyifli detayın incelikle düşünüldüğü projede, toplam 180 konut mevcut. 5 bloktan oluşan Evla Park Seyir Evleri'nde; 111 m2'den 192 m2'ye kadar büyüklüğe sahip 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daireler mevcut. Projenin sosyal yaşam alanları ise; ferah yerleşim planı ve doğadan kopmadan kullanıcılarına şehir yaşamını ve ulaşım olanaklarını sunuyor.

Evla Park Seyir Evleri projesinde yaşam alanları zengin bir peyzaj alanı içerisinde yer alıyor. Projede yer alan ve sınırlı sayıda kalan son dairelerin satışları ise, proje alanında yer alan satış ofisinden yürütülüyor.

Fırsat Projeleri