Evinizi Mahalleye Taşımak İçin 3 Neden

down

Özlenen mahalle samimiyetini şehrin merkezinde bulmak her ne kadar kulağa imkansız gelse de mahalle sıcaklığında yaşamak artık mümkün. Hep hayalinizi süsleyen sıcak komşuluk ilişkileri ve huzurlu bir yaşam için geç kalmayın, evinizi mahalleye taşıyın…

Huzurlu Bir Yaşam İçin…

Mahallenin huzurunu doya doya içinize çekebilmek, komşularınızla içeceğiniz bir fincan kahvenin sıcacık tadını yaşayabilmek için evinizi mahalleye taşıyın. Eskide kalan özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden inşa eden AND Pastel, geçmiş komşuluk ilişkilerini, sımsıcak dostlukları yeniden ortaya çıkarıyor.

Mutlu Çocuklar İçin…

Çocukların sosyal ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri ve güven içinde doyasıya oynayabilmeleri için sıcak yaşam alanlarına ihtiyaçları var. Çocuk dostu olarak tasarlanan AND Pastel projesi; çocukların, büyüklerin ihtiyaç ve konforuna göre inşa edilen evlerden çok daha fazlasını hak ettiğine inanıyor. Çocukları bir çocuk parkıyla sınırlamak yerine onlara  mahallenin her yerinde oynayabilecekleri özgür alanlar sunuyor. Bu doğrultuda projede, çocuklar için özellikle ortak kapalı alanlar ile geniş oyun alanları ve çocuk parklarına yer veriliyor.

Güvenli Bir Gelecek İçin

Huzurlu bir yaşamın kapılarını açacağınız mahallenizde geleceğiniz de sizinle birlikte güvende olacak. Günümüz koşullarında hem geçmişi hem de geleceği sunan AND Pastel'de, deniz manzarasını ve yemyeşil bahçelerin huzurunu doyasıya yaşama imkanı bulacaksınız. Ağaçların gölgesinde oturarak, hamakta sallanarak alışılmış lüks site hayatından uzaklaşacak doğayla iç içe yaşamanın keyfini yaşayacaksınız.

AND Pastel projesinde mahalle sıcaklığını yaşamanın ayrıcalıkları ve avantajlı ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için form doldurabilir, AND Pastel'in sıcak dünyasına adım atabilirsiniz.

 

İLGİLİ PROJELER

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL