Eston Şehir Koru'dan Ev Alan Kazanacak

Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Eston Şehir Koru projesi, ev alan herkese kazandıracak” dedi.

Eston Şehir Koru'dan Ev Alan Kazanacak
15.11.2017 - Çarşamba

Doğa dostu Eston Şehir Koru projesi düzenlen lansman toplantısı ile basına tanıtıldı. Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, projenin detaylarını projedefirsat.com ile paylaştı. İşte ayrıntılar…

“Koru” İsmine Yakışır Bir Proje Olacak

Eston Şehir Koru projesinin ayrıntılarını aktaran Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, şunları söyledi: “215 dönümlük bir arazi üzerinde yaklaşık 1.090 konut inşa edeceğiz. Bu arazinin 90 dönümü yeşil alan olarak tasarlandı. 25 dönüme yakın aktivite alanları söz konusu. Burada çocuklar, gıençler, hayvanlar ve aileler için keyifle yaşamlarını sürdürebilecekleri alanlar oluşturacağız. Ümit ediyorum ki gerçekten doğa dostu, “koru” ismine yakışır bir proje olacak.”

Metrekare Fiyatları 5 Bin 500 Liradan Başlıyor

Projede yer alan daire tipleri ve fiyatları hakkında bilgi veren Polat, “Genel olarak 2+1’den başlayıp 5,5+1 villalara kadar daire tiplerimiz olacak. Müstakil ikiz villalarımız, paylaşımlı katlı villa dediğimiz villalarımız ve apartman dairelerimiz var. Metrekare bazında başlangıç fiyatlarımız 5 bin 500 liradan başlıyor” şeklinde konuştu.

“Yatırımcılara da Oturumculara da Kazandıracak”

Ödeme planları hakkında “Lansman dönemine özel ödeme planlarımız var.  Bunun yanında herkesin bütçesine uygun kişiye özel ödeme planlarımız da mevcut” diyen Celaleddin Polat, Eston Şehir Koru’nun prim potansiyeli hakkında şu ifadeleri kullandı: “İstanbul’un kuzeyi, Bahçeşehir-Başakşehir bölgesindeki gelişmeler, otoyollar, havalimanı, metro yatırımları ve Kanal İstanbul gibi projeleri düşündüğümüzde bölgede zaten bir değer artışı beklenmekte. Bizim projemizin ayrışan niteliği yatırımcılara da oturumculara da kısacası ev alan herkese kazandıracaktır.”

“Gelecek Projelerimizde de Benzer Yaklaşımı Sürdüreceğiz”

“Bundan sonraki projelerimizde de Koru projemizde olan aynı yaklaşımı sürdürmek istiyoruz” diyen Polat, aynı doğa konseptini gelecek projelerine de yansıtacaklarını belirterek, “ Bu konsepti Eston Mahallem’de de yaptık, Koru’da da devama ettiriyoruz. Koru projemizden sonra da benzer bir yaklaşımla devam etmek isteyeceğiz.” dedi.

Fırsat Projeleri