Esenyurt'a, Yeni Bir AVM!

İstanbul'un hızla gelişen ilçelerinden Esenyurt’ta, City Center İnşaat tarafından inşa edilen City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Esenyurt'a, Yeni Bir AVM!
24.09.2017 - Pazar

İstanbul'un hızla gelişen  ilçelerinden Esenyurt’ta, City Center İnşaat tarafından inşa edilen City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Hızla gelişen ve yatırım değeri artan Esenyurt’ta   200 bin m2 alan üzerinde 5 yılda inşa edilen, City Center Projesi kapsamında yer alan City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi sonunda kapılarını açtı. Proje kapsamında, 60 bin m2’lik alan üzerinde 4 katlı olarak tasarlanan City Center AVM’nin resmi açılışı önümüzdeki günlerde yapılacak.

İstanbul Esenyurt’ta konumlanan Home – Officelerden oluşan karma proje City Center, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Proje; Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Esenyurt Belediye Başkanlığı Binası, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nin hemen yanı başında yükseliyor.

City Center AVM: Yeni Yama Deneyimi Sunuyor!

ity Center AVM, içinde yer alan 130 mağazasının yanı sıra, geniş koridorları, küçük meydanları, etkinlik ve çocuk eğlence alanları, dinlenme köşeleri, sinema ve teraslı restoran kafeleri ile ziyaretçilerine bir yaşam deneyim sunuyor.

City Center AVM, Esenyurt meydanındaki konumu sayesinde metrobüs, E-5 ve TEM yollarına 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, 3. Havalimanına 15 dakika mesafe ve  2019’da yapılacak metro hattı üzerinde yer alıyor.

Fırsat Projeleri