Emlak Konut Kampanyası Başlıyor! Hangi Projeler Yer Alıyor?

Türkiye'nin en kapsamlı kampanyalarına imza atan Emlak Konut, 14 Eylül'de yeni kampanyasını başlatıyor. Peki Emlak Konut Kampanyası hangi projelerde geçerli olacak? İşte Tüm detaylar....

Emlak Konut Kampanyası Başlıyor! Hangi Projeler Yer Alıyor?
13.09.2017 - Çarşamba

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 14 Eylül 2017 tarihinde tarihe geçecek bir kampanyayı daha başlatacaklarını söyledi. Emlak Konut firması altında bulunan yüklenici şirketlerin konut yatırımı yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacağını söyledi.

Emlak Konut'un kendi sitesinden yapılan açıklamada Genel Müdür Murat Kurum "Önümüzdeki birkaç gün içinde Emlak Konut çatısı altındaki yüklenicilerimizin başlatacağı yeni bir kampanya olacak. 14 Eylül – 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak kampanya konut alıcılarına yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olma imkânı sağlıyor" dedi.

Ev sahibi olmak isteyenlerin ilk başta yüzde 5 peşinat vermesi gerektiğini söyleyen Kurum, satıştan bir yıl sonra yüzde 15 daha peşinat ödenmesi gerektiğini belirtti. Geriye kalan yüzde 80'lik kısım ise kampanyaya destek veren bankalardan çekilecek kredi ile ödenebilecek. Ayrıca çekilen kredinin ilk taksidi ise 2019 yılının Ocak ayında geri ödenmeye başlanacak.

Geçen yılın Ağustos ayında piyasaya canlılık getirmek amacıyla kampanya yapan Emlak Konut, peşinat tutarı ve faiz oranında indirim yaparak büyük ses getirmişti. Yıl sonuna kadar devam eden kampanyaya çok sayıda markalı konut üreticisi dahil olmuş ve tarihin en büyük satışlarından birisi gerçekleşmişti. 

Emlak Konut kampanyası bu yıl Şubat ayında da vadeyi 20 yıla çıkaran bir paketle yatırımcının karşısına çıkmıştı. Yüzde 0.75-0.85 faiz ile konut edinme imkanı sunan kampanyayı hayata geçiren Emlak Konut'a Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği bünyesindeki markalı konut üreticileri de destek vermişti.

EMLAK KONUT KAMPANYASI HANGİ PROJELERİ KAPSIYOR?

Emlak Konut Kampanyası 14 Eylül tarihinde başlayacak ve yaklaşık 1 ay sürecek. Peki Emlak Konut Kampanyası hangi projeleri kapsıyor? İşte o projeler;

Unikonut Ispartakule
Esenler Emlak Konutları
Spradon Quartz
Dumankaya Miks
Bulvar İstanbul
Nidapark Kayaşehir
Büyükyalı İstanbul
Tual Bahçekent

Fırsat Projeleri