Emlak Konut 23 Proje İle Kampanya Başlattı

Emlak Konut GYO öncülüğünde, konut satışlarını canlandırmak için 23 projesinin yer aldığı 3. kampanya seferberliği başladı.

Emlak Konut 23 Proje İle Kampanya Başlattı
26.09.2017 - Salı

Emlak Konut GYO öncülüğünde, konut satışlarını canlandırmak için 23 projesinin yer aldığı 3. kampanya seferberliği başladı. "Şimdi Al 2019'da Öde" isimli bu yeni kampanya seferberliğinde 23 projede %5 peşinat, %15, en fazla %25 oranında indirim ve taksitleri Ocak 2019'da ödeme fırsatı sunuyor.

Temelinde %20 peşin ve %80 banka kredisi kullanımı bulunan Emlak Konut GYO'nun "Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyasında %5 peşinat ödenen alımlarda kalan %15'lik kısım teslimde ödenecek. 

Emlak Konut'un tarihi kampanyası 15 Eylül-31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak. 

"Şimdi Al 2019'da Öde" kampanyasına Finansbank, Akbank, İş Bankası, Halkbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım bankası destek veriyor, ilerleyen günlerde kampanyaya daha fazla bankanın katılması bekleniyor.

600 TL'ye Lüks Ev Alma İmkanı

Kiracıyı ev sahibi yapmayı amaçlayan kampanyada firmalar, vatandaşlar için çeşitli ödeme planlarını da fırsat olarak sunuyor. Firmalar aylık taksitler 600 TL ile kampanya kapsamında imkan sunarken, faiz oranlarını da 60 ay için %0, 120 ay için ise 50.55 olarak belirlemiiş durumda.
 
Emlak Konut'un peşin alımlarda %15 indirimin uygulanadığı 22 projelik kampanya ile sektördeki pek çok firma da benzer kampanyaları uygulamaya geçti.

Murat Kurum: Eylül hareketli geçer
Tarihi kampanya ile ilgili açıklamada bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Eylül ayında sektörde önemli bir hareketlilik oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. 

Konut alımı için Eylül dönemini 'fırsat' olarak yorumlayan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, şunları söyledi: "Herkesin fedakarlık yaparak geldiği bir dönem söz konusu. Kampanyamız ve firmaların kendi kampanyalarıyla güzle bir süreç oluştu."

Emlak Konut kampanyasına dahil olan projeler ve koşullarından bazıları ise şöyle:
Büyükyalı:
Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçirilen Büyükyalı'da, Denizkapı etabı lansmana özel kampanyada.
Nidapark: Tahincioğlu da kampanyada Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleriyle yer alıyor.
Siyahkalem: KÖY projesinin 3. ve son etabındaki 209 konutu da kampanya ile ilk defa satışa sunuyor.
Ümitköy: Başkent Ankara'da Ümitköy'de YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Koordinat Çayyolu'nda da dün itibariyle kampanya başladı.

İşte Emlak Konut GYO'nun "Konutta Üçüncü Seferberlik Kampanyası"na katılan projeler;
Büyükyalı
Semt Bahçekent
Ebruli Ispartakule
Evora Denizli
Yeniköy Konakları
Tual Bahçekent
Koordinat Çayyolu
Sofa loca
Karat 34
Tual Adalar
Nidapark Kayaşehir
Nidapark Küçükyalı
Nidapark İstinye
Evvel İstanbul
Adım İstanbul
Avrupark
Avrupark Hayat
Validebağ
Köy
İstmarina
Temaşehir
Avangart İstanbul 
Park Mavera

Fırsat Projeleri