home
kapat

Eminevim

Eminevim, Türkiye’nin istediğiniz bir bölgesinde ev ya da araba sahibi olurken faiz ödemek zorunda kalmadan ödeme yapacağınız bir sistemdir.

Eminevim
28.01.2019 - Pazartesi

Eminevim, Türkiye’nin istediğiniz bir bölgesinde ev ya da araba sahibi olurken faiz ödemek zorunda kalmadan ödeme yapacağınız bir sistemdir. Bankalar borçlanmadan ve faiz yükü altına girmeden konut ya da araç sahibi olmanızı mümkün kılan Eminevim sisteminde yapmanız gereken şeyler nasıl bir ev almak istediğinize karar vermek ve size uygun olan ödeme alternatifini seçmek.

Eminevim Ödeme Sistemi 

Gerisini 26 yıldır gücünü dayanışma ve yardımlaşmadan alan Eminevim sisteminde alacağınız ev ya da arabaya faiz ödemeden sahip olursunuz. Peki, Eminevim’de sistem nasıl işliyor? Eminevim ödeme sisteminde ödeme gücünüze göre taksitleriniz ve vadelerinizin miktarını siz belirliyorsunuz. Örneğin, 100 bin liralık bir ev almak istediğiniz takdirde ödeyebileceğiniz taksit miktarını 1000 lira olarak belirlediğinizi varsayalım. Ödeyeceğiniz taksit tutarına göre bir gruba gireceksiniz. 1.000 TL taksitle 100 ay vade için 100 kişilik bir grubun içinde yer aldığınızda 100 Bin TL için sisteme dahil olmuş oluyorsunuz. Daha sonra noter huzurunda belirlenen kura sonucu her ay havuzda biriken parayla kimin ev sahibi olacağı belirleniyor.

Her Bütçeye Göre Bir Çözüm

Eminevim sisteminde evi erken çıkan katılımcının taksit tutarı bir kereye mahsus olmak üzere bir miktar artıyor ve sonrasında sabitleniyor. Sırasını bekleyen üyenin taksit tutarı ise her ay düşüyor. Bu şekilde yardımlaşarak herkesin ev sahibi olabildiği Eminevim’de hala kirada olan katılımcılar da unutulmuyor. Sistemden çıkmak isteyen katılımcılar tüm ödemelerini geri alabiliyor. Ödemekte zorluk çeken katılımcılar ise ödemelerini dondurma şansına sahip. Bunun dışında evini teslim alan katılımcılar istedikleri takdirde borçlarını erken kapatabiliyor hatta evlerini kiraya vererek gelir elde edebiliyorlar. Bu sistem ile sadece ev değil arsa, iş yeri, her türlü gayrimenkul ve motorlu araç satın almak mümkün.

Eminevim Sisteminin Avantajları Neler? 

Eminevim sistemi, tüketicilerin hiç faiz ödemeden ev ve araç sahibi olabilmeleri için en avantajlı yollardan biridir. Faiz ödemesine maruz kalmadan, üyelerin ödeme gücüne göre, istediği yerden istediği eve sahip olabilmesini sağlayan bu sistemin temelinde yardımlaşma esastır. Eminevim sisteminin diğer ismi Elbirliği Sistemi‘dir. Bu sistemde organizasyon bedelinden başka fazladan herhangi bir bedel ödenmez ve taksitlere faiz uygulanmaz. Bu sistem ile Türkiye’nin dilediğiniz herhangi bir şehrinden, dilediğiniz evi tamamen faizsiz olarak satın alabilirsiniz. Tasarruf edebileceğiniz Eminevim sistemi ile evini bir süre bekledikten sonra alacak olan üyeler o güne kadar destek alır ve evini daha ucuza mal etmiş olur. Birikiminizle sahip olacağınız evi Eminevim size daha kısa bir süre içerisinde teslim eder. Taksitler evinizi alana kadar daha aşağılara iner, evinizi satın aldıktan sonra borcunuz sona erene kadar sabitlenir, hiçbir şekilde artış olmaz. Dilediğiniz zaman evin değerinde değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Taksit ödemelerinizi gerçekleştirirken maddi sıkıntı yaşadığınızda taksit ödemelerinizi durdurabilirsiniz.

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Nirvana Güneşli

  İSTANBUL / BAĞCILAR

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

yukarı