Eminevim Kimin?

Ticari alanda başarılı çalışmaları nedeniyle, kısa zamanda büyüyen Eminevim, önce Eminotomotiv daha sonra ise, Emin Şirketler Grubu adıyla büyümesini sürdürdü.

Eminevim Kimin?
24.05.2018 - Perşembe

Ticari alanda başarılı çalışmaları nedeniyle, kısa zamanda büyüyen Eminevim, önce Eminotomotiv daha sonra ise, Emin Şirketler Grubu adıyla büyümesini sürdürdü.

Eminevim, faizsiz sistemle ev sahibi olmayı sağlayan en eski, sistem uygulayıcılarından. Eminevim, yıllar içinde daha geniş kitlelere ulaştı ve faizsiz sistemden  yıllar geçtikçe daha çok vatandaş yararlandı. Durum böyle olunca, Eminevim markası da daha çok bilinir ve daha çok rağbet görür hale geldi.

Günümüzde Eminevim; Kurucu - Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün tarafından hala ilk günün heyecanı ve 10 yılda 1 milyon kişiyi ev-araba sahibi yapma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Eminevim, “Birler bir araya gelince birlik olur. Birlik Olunca; zor kolay, zayıf güçlü, az çok olur.” Sloganı ile 28 yıl önce Emin Üstün tarafından ticari faaliyet hayatına başladı.

Günümüzde Eminevim; Emin Şirketler Grubu çatısı altında  ticari faaliyetlerine güvenle devam ediyor. Zaman zaman düzenlediği kampanya ve yeni projelerle, sektörde hareketlilik yaratan Eminevim, faizsiz sistemle ve ve araba almak isteyenlerin aklına gelen ilk eski ve bilindik markalardan olmaya devam ediyor.

Eminevim, geçen 28 süre içinde Türkiye’nin bir çok kentinden yaşayan dar gelirli çok sayıda vatandaşın faizsiz sistemle, ev  ve araba sahibi olmasına olanak sağladı. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, her fırsatta kurucusu olduğu Eminevim faizsiz sistemini; Anadolu’daki insanların kendi aralarında yapmış olduğu yardımlaşma ve dayanışmayı örnek alarak kurduğuna vurgu yapıyor.