Elysium Es Beykoz Fiyatları Ve Projesi

Elysium Es Beykoz projesi, İstanbul'un doğa ile iç içe ve tarihi ilçelerinden Beykoz'da Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Elysium Es Beykoz Fiyatları Ve Projesi
04.07.2018 - Çarşamba

Elysium Es Beykoz projesi, İstanbul'un doğa ile iç içe ve tarihi ilçelerinden Beykoz'da Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 27 bin 555 metrekare inşaat alanı ve 4 bin 546 metrekarelik arsa alanı üzerine 7 katlı tek blok olarak yükselen Elysium Es Beykoz projesinde birbirinden lüks 100 adet konut ve 15 ticari birim yer alıyor. Ofton Elysium Es Beykoz projesi, şehir yaşantısının getirdiği stresten uzak ancak merkezi avantajlara yakın bir noktada konumlanıyor.

Ofton İnşaat güvencesi ve imzası taşıyan Elysium Es Beykoz projesinde yer alan 100 konut, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 normal daire ve dubleks olarak tasarlandı. Projede 1+0, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 1 oda 1 salon dubleks, 2 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlanan konutlar 5.75 metre, standart özellikteki konutlar ise 3.23 metre kat yüksekliğe sahip. Sakinlerine dairelerin tavan yükseklikleriyle ferah bir yaşam alanı oluşturan proje, dairelerin orman ve Boğaz manzarasına bakan dev “performans” pencereleri ve bahçe teraslarıyla da her yönden aydınlık, nefes alabileceğiniz, farklı ve dinamik bir hayat sunuyor.

Elysium Es Beykoz projesi su deposu, hidrofor, jeneratör ve asansör, ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu gibi teknik donatılarıyla konforlu, yapı denetimi, zemin etüdlü, yalıtım yönetmeliği ile deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla da güvenli bir yaşam vaat ediyor.

ELYSIUM ES BEYKOZ FİYAT LİSTESİ

Elysium Es Beykoz projesinin yüzde 30 prim yapması bekleniyor. 55 milyon TL üzerindeki bütçesiyle dikkat çeken proje, hem oturum hem de yatırım olarak düşünülecek projelerin başında geliyor. Kesintisiz orman manzarası ile huzurlu bir yaşam sunan Elysium Es Beykoz projesi fiyat listesi incelendiğinde en düşük konut fiyatları 900 bin TL, en yüksek konut fiyatı ise 2 milyon 735 bin TL olarak görülüyor. Projede ortalama metrekare fiyatı ise 12 bin TL.

ELYSIUM ES BEYKOZ ÖRNEK DAİRE

Elysium Es Beykoz projesi, özgün, yenilikçi ve modern mimari tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Elysium Es Beykoz örnek daire ve dış görselleri ise şöyle:

ELYSIUM ES BEYKOZ ULAŞIM

Anadolu yakasının en yeşil ilçelerinden Beykoz'da inşa Ofton İnşaat imzası taşıyan doğaya bütünleşik ve merkeze yakın bir konumda yükselen Elysium Es Beykoz projesi Acarloft ve Beykoz Konaklarına yürüme mesafesinde Kavacık'a 2.5, Medipol Kavacık Hastanesi’ne ve Boğaz'a 3 kilometre, Anadolu Hisarı ve TED Koleji'ne 3.5, FSM Köprüsü’ne 5, Etiler’e 9.5 kilometre, Polonezköy Tabiat Parkı, Levent ve Kanyon Alışveriş Merkezi’ne ise sadece 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

ELYSİUM ES BEYKOZ SOSYAL AYRICALIKLARI

Elysium Es Beykoz projesi sosyal ayrıcalıkları arasında ise dairelerin birçoğunda kesintisiz orman manzarası, kapalı yüzme havuzu, fitness ve SPA merkezi de yer alıyor.

Fırsat Projeleri

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Akzirve Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası