Elexia Tuzla Projesi Nerede?

Yeşil GYO imzasıyla hayata geçirilen karma yaşam alanı Elexia Tuzla projesi nerede?

Elexia Tuzla Projesi Nerede?
27.07.2017 - Perşembe

Yeşil GYO imzasıyla yükselen Elexia Tuzla projesi, konut arayanların dikkatini çekiyor. Elexia Tuzla projesi nerede sorusu internet üzerinden sıkça aranmaya başladı. Proje, İstanbul'un gelişmekte olan bölgelerinden Tuzla'da hayata geçiriliyor.

17 bin metrekarelik inşaat alanına sahip depreme dayalı alt yapısı ve son teknoloji ile tasarlanmış proje güvenli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Lokasyonuyla dikkat çeken proje Tuzla'nın merkezinde metroya 100, hızlı tren istasyonuna 150 metre, hastane, belediye, kaymakamlık gibi kurumlara yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8, Tuzla Port Marina ve eğlence merkezine 3 kilometre mesafede konumlanıyor.

Yatay mimarinin estetiğini farklı bir yaklaşımla sunan Elexia Tuzla projesi, 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanan proje sosyal ayrıcalıklarıyla da oldukça zengin bir yelpaze sunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında havuz, sauna, spa restoran, kafe, AVM ve spor alanları da mevcut.  

PROJE ÇEVRESİNEKİ GÜZELLİKLER

Tuzla'da hayata geçirilen Elexia Tuzla projesi, yeni yeni gelişmekte olan ancak bu gelişmeyi oldukça hızlı bir şekilde yaşayan ilçe olarak dikkat çekiyor. Proje, lokasyon olarak gezilecek yerlerede oldukça yakın mesafededir. 

Bunların en önemlilerinden biri de İstanbul Park Pistidir.  Diğeri ise İdris Güllüce Kütüphanesidir. Elexia Tuzla projesine yakın bir konumda yer alan kütüphane zengin bir kitap portföyüne sahiptir.  Tuzla'da ayrıca kaplıcalar da mevcuttur. Cilt rahatsızlıklarına, bel ağrılarına, kireçlenmeye, kas ağrılarına şifa sağladığına inanılan kaplıca projeye dakikalar mesafesindedir. 

Fırsat Projeleri