Ege Yapı'nın Hedefi: Anadolu Ve Yurt Dışı!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, yeni hedeflerinin Anadolu’da ve yurt dışında proje hayata geçirmek olduğunu belirtti. 

Ege Yapı'nın Hedefi: Anadolu Ve Yurt Dışı!
09.09.2019 - Pazartesi

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Ege Yapı olarak yeni hedeflerinin Anadolu’da ve yurt dışında proje hayata geçirmek olduğunu belirtti. 

Forbes Dergisi'nden Belce Örü'nün haberine göre, şirketinin ana stratejisini “Altın Üçgen” olarak iki kelimeyle özetleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, “Tüm projelerimizi Kartal, Kağıthane ve Basın Express’in köşelerini oluşturduğu altın üçgen içinde gerçekleştiriyoruz; çünkü bu bölgede nüfus yoğun, arz kısıtlı.” dedi.

Gelecek Dönemde Yatırımlar İstanbul Dışına Kayacak!

Daha önce altın üçgen olarak adlandırdığı bölgede 2,5 milyar liralık yedi yeni proje gerçekleştireceklerini açıklayan Kabadayı, Kabadayı, Temmuz 2021’de teslim edecekleri Has-köy’deki karma proje için de ön talep almaya başladıklarını belirtti. Şimdiye dek 1 milyon 300 bin metrekarelik proje tamamlayan Ege Yapı, 3,5-4 milyar lira arasında değer yaratmış durumda. Yatırımlarına bundan sonra da hız kesmeden devam edeceklerini belirten İnanç Kabadayı, hareket alanlarını genişletmek amacıyla yurtdışında müteahhitlik yapmak için fırsatları araştırdıklarını söyledi. Kabadayı, Afrika ve Rusyanın öncelikli bölgeler olduğunu ve Rusya’da bir endüstriyel tesisin yapımını üstlenmek üzere olduklarını söyleyerek konuyla ilgili şunları aktardı: “Küçük bir iş ama pazarı anlamamıza yardımcı olacak. Birincil pazarın ihtiyacına yönelik projeler geliştirdiğimiz için bugüne kadar altın üçgenin içinde kaldık. Gelecek dönemde yatırımlarımızın bir kısmını İstanbul dışına kaydıracağız.”

İnanç Kabadayı ayrıca turizm alanında “service apartment” konseptinde markalı bir rezidans için uluslararası bir otel zinciriyle anlaşma yapmak üzere oldukları bilgisini verdi.

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası