Ege Vadisi'nde Taşınana Kadar Ödeme Yok

Ankara’da Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Ege Vadisi için kaçırılmayacak bir ödeme fırsatı sunuluyor. İşte detaylar…

Ege Vadisi'nde Taşınana Kadar Ödeme Yok
18.09.2017 - Pazartesi

Sinpaş GYO’nun Ankara’da hayata geçirdiği Ege Vadisi projesinde ödemeler taşındıktan sonra başlıyor.

Ege yaşamını Ankara’ya taşıyan Sinpaş GYO, Ege Vadisi için kaçırılmayacak bir ödeme fırsatı sunuyor. Ege Vadisi’ndeki ayrıcalıklı yaşama, sadece %8 peşinat ile teslime kadar taksit ödemeden kolayca adım atabilirsiniz.

Ege Vadisi ile Ege yaşamını Ankara’da 365 gün boyunca yaşatacak olan, gayrimenkul sektöründe yenilikçi projelerin öncülüğünü yapan Sinpaş GYO, yeni kampanyasında Ege özlemi duyanlara büyük kolaylık sağlayacak bir ödeme planına imza atıyor

Yüzde 8 Peşinat, Taşınana Kadar Taksit Yok

Ege Vadisi projesinde Egeli yaşama adım atmak için harika bir ödeme planı sizi bekliyor. Taşınana kadar taksit ödemeden, sadece yüzde 8 peşinat ile evinizi seçebilir, Ege Vadisi’ndeki yaşamın bir parçası olabilirsiniz. Ege Vadisi’ndeki evinizi %8 peşinat, 12, 24, 36 ,48. aylarda yapacağınız ara ödemeler ve teslimden sonra ödeyeceğiniz taksitlerle kolayca alabilirsiniz. Bu harika ödeme planı ile Ankara’nın en kıymetli yerinde ev sahibi olabilirsiniz.

4 Mevsim Ege Yaşamı

Ankara’nın en gözde lokasyonlarından Çankaya’da yükselen Ege Vadisi, bir yanda eşsiz Ankara manzarası, diğer yanda Ege’ye özgü güzellikleri evinize getiriyor. Asansörle aşağıya indiğinizde karşınıza çıkan Alaçatı Çarşısı, toprağı, kokusu ve dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege peyzajı, özlemini çektiğiniz Ege kumsalları ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile Ege’de yaşam hayaliniz gerçek olacak.

Fırsat Projeleri