home
kapat

Düşük Peşinatla Ev Alabileceğiniz 8 Proje

İşte cazip ödeme avantajlarının sunulduğu ve düşük peşinatla ev sahibi yapan 8 konut projesi…

Düşük Peşinatla Ev Alabileceğiniz 8 Proje
03.10.2017 - Salı

İnşaat sektörü ev sahibi olmak isteyenler için kolaylık sunmaya devam ediyor. Sonbahara özel düşük peşinatlı kampanyaların düzenlendiği konut projeleri ile ev sahibi olmak isteyenler hayallerine daha hızlı kavuşuyor. İşte cazip ödeme avantajlarının sunulduğu ve düşük peşinatla ev sahibi yapan 8 konut projesi…

1-) İstmarina’da Yüzde 5 Peşinat

Kartal'da hayata geçirilen İstmarina projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında Dap Yapı imzası ile İstmarina'nın bağımsız bölümleri için KDV dahil satış fiyatının yüzde 5'i peşin, yüzde  15'i ise satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödeme şeklinde ödeniyor. Kalan yüzde 80'lik bölüm için ise banka kredisi kullanılıyor. Projede daire fiyatları 547 bin TL'den başlıyor. 

2-) 3. İstanbul’da Yüzde 5 Peşinat ve Ek İndirim

2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek 3. İstanbul projesi Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Geçtiğimiz günlerde rezidans dairelerin satışa çıktığı projede lansmana özel yüzde 5 ilave indirim yapıldı. 3. İstanbul Grand Rezidans projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede daire fiyatları 299 bin TL ile 773 bin TL arasında değişiyor. 

3-) DKY Ada'da Kişiye Özel Ödeme 

Kartal'da kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen DKY Ada projesi satışa çıktı. Projede alıcılar diledikleri vadelerde 120 aya kadar varan vadelerde alım gerçekleştirebiliyor. 4 blok olarak yükselen projede 792 bağımsız birim yer alıyor. 

4-) Semt Bahçekent'te Peşinat Yüzde 5

Sur Yapı imzası ile yükselen Semt Bahçekent projesinde daireler 230 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen projede ödemeler 2019'dan sonra başlıyor. 

5-) Tempoint'te Peşinat 10 Bin TL

Gül Proje ile Nata Holding ortaklığında Sultangazi'de inşa edilen Tempoint projesinde 10 bin TL peşinat ödendiğinde kalan daire fiyatının yüzde 80'i için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 468 konut, 444 rezidans, 270 mağaza yer alıyor. 

6-) Gökorman'da Yüzde 5 Peşinat Yeterli

Sinpaş GYO imzası ile hayata geçirilen proje Ümraniye'de inşa ediliyor. Projede yüzde 10 indirimin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor. projede saire fiyatları 322 bin TL'den başlıyor.

7-) Vaditepe'de Peşinat Yüzde 5

KİPTAŞ tarafından Bahçeşehir'de inşa dilen Vaditepe projesinin satışlarında sona gelindi. Projede yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız senetli satış imkanı sunuluyor.

8-) Tem Avrasya’da Peşinatlar 10 Bin TL’den Başlıyor

Gaziosmanpaşa'da Fuzul imzası ile inşa edilen Tem Avrasya projesinde daire fiyatları 507 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL arasında değişiyor. Projede 10 bin TL peşinatlı konut kampanyası başladı.

 

YeniBirlik

yukarı