Dünya'nın İlk Türk Markalı Projesi Dubai'de Yükseliyor

Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi Midtown Selenium by Deyaar, yatırımcısına kazandırıyor.

Dünya'nın İlk Türk Markalı Projesi Dubai'de Yükseliyor
12.09.2017 - Salı

Aşçıoğlu’nun Deyaar ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje “Midtown Selenium by Deyaar” Dubai City’de yükseliyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Aşçıoğlu, dünya çapında gayrimenkul sektörünün ilgi odağı Dubai’deki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile hem yeni bir yaşam sunuyor hem de yatırımcılarına kazanç sağlıyor.

199 bin Dolar’dan Başlayan Fiyatlarla

Aşçıoğlu, proje kapsamında ödeme miktarının %30’a ulaşmasıyla satış ve devir hakkı veriyor. Özellikle iş dünyasının gözdesi olan Dubai’de sadece 19.900 USD peşinatla yaşamın kapılarını aralayan projede fiyatlar 199 bin Dolar’dan başlangıç gösteriyor. Midtown Projesi, Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel, seçkin mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan meydana geliyor. 

Dünya’nın “İlk Türk Markalı Konut Projesi” 

Dünya’nın “İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyan, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşacak “Midtown Selenium by Deyaar” projesinde yüzde 25 satış rakamına ulaşıldı. Proje, Dubai Production City’de toplam 817 milyon dolar yatırımla yükselen proje Dubai’nin yeni kesişim noktasında konumlandığı için “Midtown” olarak anılıyor. İçerisinde büyük havuzları, yeşil dinlenme alanları ve parklar yer alan Dubai Production City, Dünya’nın en büyük golf tesisinin hemen yanı başında bulunmasından ötürü “Yeşil Koridor” olarak adlandırılıyor. 

2019’da Teslim Edilecek

Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2500 dolardan, daire fiyatları ise 209,000 dolardan başlıyor.  U+A Architects tarafından projelendirilen Midtown Projesi, toplam 510 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 2.400 konuttan oluşacak. Projenin ikinci etabı olarak adlandırılan Dania District’te ise 579 daire yer alacak . 2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında konut sahipleri dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.
 

Fırsat Projeleri