Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi Geri Sayımda!

Gayrimenkul alanındaki hareketlilik baharın gelmesiyle arttı. İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), bu yıl 19.'sunu düzenlediği, Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi ile birlikte 14 Nisan'da 2. Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi’ni düzenliyor

Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi Geri Sayımda!
29.03.2018 - Perşembe

Gayrimenkul alanındaki hareketlilik baharın gelmesiyle arttı. İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), bu yıl 19.'sunu düzenlediği, Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi ile birlikte 14 Nisan'da 2. Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi’ni düzenliyor.

Türkiye’de proje yönetim bilincinin gelişmesi için 21 yıldır çalışmalarını sürdüren İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD), bu sene 19.'sunu düzenlemekte olduğu Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi ile birlikte, 14 Nisan'da 2. Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi’ni yapıyor. Bahsi geçen zirvede, tasarım aşamasından uygulama sonunda bina teslimine kadar tüm aşamalar ele alınıyor.

Sektörün Dinamikleri Konuşulacak!

Zirvede ağırlıklı olarak değişken koşullara karşı esneklik, müşteri memnuniyeti, iş birliği, verimlilik, yalınlık, otonomi, takım çalışması, çalışan motivasyonu temalarına odaklanan Çevik-Agile yaklaşımların belirsizlik ve karmaşıklık katsayısı yüksek projelerde başarıya olan katkısı konuşulacak.

Sektörün önemli  etkinleri arasında yer alan zirvede, sektörün ilk çevik takımlarının deneyimleri de paylaşılacak.Etkinlikte, "Çevik Takımlarının Deneyim Paneli" ile birlikte bir de sektöre yönelik inovatif çözümler geliştiren start-up’ların inşaat sektörünün verimliliğine sağladıkları katma değerin de konuşulacağı “Start-Up” paneli yapılacak.

Fırsat Projeleri