Demir Country Projesi Satışa Çıktı

2018 ve 2019 yılını yatırım yılı ilan eden Demir Grup, Beylikdüzü-Yakuplu’da 400 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği yeni projesi olan Demir Country’i satışa sundu.

Demir Country Projesi Satışa Çıktı
03.05.2018 - Perşembe

Hayata geçirdiği projelerle konut sektöründe adından söz ettiren Demir Grup, yeni yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2018 ve 2019 yılını yatırım yılı ilan eden Demir Grup, Beylikdüzü-Yakuplu’da hayata geçirdiği yeni projesi olan Demir Country’i satışa sundu.

Yakuplu'ya 400 Milyon Liralık Yatırım

2018 ve 2019’da gayrimenkul ve inşaat sektöründe 2.5 milyar TL’lik yatırım planlayan Demir Grup, konutun yanı sıra enerji yatırımlarında da fark yaratacak. Demir Country projesi ve gelecek projelerine dair bilgi veren Demir Grup Yönetim Kurulu başkanı Hamit Demir, şöyle konuştu:

“Beylikdüzü’nün kalbi Yakuplu bölgesinde yükselen Demir Country projemiz, bu dönemde kazançlı yatırım ve üst düzey yaşam konforunu aynı anda sunan zengin donanımıyla satışlarımıza yön veriyor. 1160 daire ve 112 ticari üniteden oluşan Demir Country projesi mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla Beylikdüzü’nün çekim merkezi olacak. 400 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdiğimiz Demir Country projemizin satış sonrası toplam hedeflenen gelir minimum 570 milyon Tl ye ulaşmasını hedefliyoruz. Demir Country, Beylikdüzü’nde gerçek İstanbul’u yaşamak ve yatırımcıların yüksek kazancı için en cazip projelerden birisi olacak.“  

“2018 ve 2019 Demir Grup için Yatırım Yılı Olacak”

Gelecek yatırımları hakkında bilgi veren Hamit Demir, Bu yıl Türkiye ve yurt dışında toplam 2.5 milyar TL yatırım planladıklarını açıklayarak sözlerine şöyle devam etti:  “Demir Country çok emek vererek isteyerek hayata geçirdiğimiz bir proje. Demir Country’nin peşinden yeni projelerimiz olacak. Hedefimizi hiç düşürmeyeceğiz. İnşaat sektöründe daralma olduğu söyleniyor. Doğru ama seçimin öne alınmasıyla biz bu yıl sektör oyuncuları ile iyi yol kat edeceğimizi düşünüyorum. İnşaatla başladığımız ticari yolculuğumuza enerjiyi de katarak daha da büyüyoruz. 2018 ve 2019’u Demir Grup’un atılım ve yatırım yılları olarak belirledik. Dev projelerle ülkemize değer katmaya devam edeceğiz. Konut üretiminde Demir Grup kalitesini ve ayrıcalığını yepyeni fikirler ve piyasaya öncülük eden ödeme imkânlarıyla sektörde söz sahibi olmayı sürdüreceğiz. 2018 ve 2019 yılını Demir Grup için yatırım yılı ilan ettik. Gayrimenkul ve enerjide atağa kalkıyoruz. “

Yeni Projeler Yolda

İnşaat, enerji, sigorta, satış pazarlama ve denetim sektörlerinde faaliyet gösteren Demir Grup, yurt içi ve yurt dışındaki yeni inşaat projeleriyle 2018 ve 2019 yılında da ezber bozmayı sürdürecek. Bu yıl Türkiye ve yurt dışında toplam 2.5 milyar TL yatırım planladıklarını açıklayan Hamit Demir, Türkiye ve yurt dışında toplam 8 projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirterek şöyle devam etti: “Büyükçekmece’de 611 konut 57 işyeri, Sefaköy Halkalı’da 130 bağımsız bölümlü konut projesi, Göktürk de 200 konutluk kentsel dönüşüm projesi, Çorlu’da 160 dönüm arazi üzerine 250 bin metre inşaat alanı olan organize sanayi sitesi, İzmir Bayraklı’da 65 dönüm Demir Grubun kendi arazisi olan arazide konut, ofis ve otel projesi, tasarımı devam etmektedir."

Yurt Dışındaki Projeler Hızlanıyor

“Yurt dışındaki projelerimize de 2018 içinde hız vereceğiz” diyen Demir, “Ukrayna ve Almanya Demir Grup’un öncelikli yatırım alanı olacak. Yurt dışında, Ukrayna’ da 500 konut, ticari alanlar ve 1 otel inşaatımız var. Ukrayna Vinnitsa’da 168 konut teslimini 2017 yılında yaptık. Hala inşaatı devam etmekte olan 2. Ve 3. Etap konutlarının teslimatını ise 2018 sonunda bitirmeyi hedefliyoruz.  Almanya Potsdam şehrinde biri yurt diğeri plaza olmak üzere arsası bize ait olan 2 projemiz başlayacak. Ukrayna Kiev merkezde yine 250dairelik bir projemiz daha var.  Türkiye ve yurt dışında 2018 ve 2019 için planladığımız yatırımlarımızın toplam değeri 2,5 milyon TL’yi buluyor” dedi.

Fırsat Projeleri

Demir Country

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü’nde Yeni Bir Şehir…

Beylikdüzü’nde Yeni Bir Şehir…

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor