Demir Country Projesi Nerede?

Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir Country projesi 2018 yılında teslim edilecek. Peki, Demir Country projesi nerede?

Demir Country Projesi Nerede?
28.08.2017 - Pazartesi

İnternette çok aranan Demir Country projesi nerede? Sorusunun yanıtı ve proje hakkında detaylı bilgi için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Demir Country Projesi Reklam Filmi


Demir Country projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Beylikdüzü sınırlarında hayata geçiriliyor. Demir İnşaat’ın imzasını taşıyan Demir Country projesi “İstanbul'da yeni yaşamın adresi” konseptiyle yükseliyor.


Beylikdüzü'nün Yeni Yaşam Merkezi


Konut sahiplerine aynı zamanda açık AVM'si Galata ve Nevizade konseptli sokaklarıyla ticari birimlerin yer aldığı bir yaşam merkezinin sunulduğu Demir Country projesi 44 bin 426 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. 1.160 daire ve 77 adet ticari birimden meydana gelen proje 9 bloktan oluşuyor.


Demir Country Projesi Nerede?


Beylikdüzü konut projeleri içerisinde yer alan ve tamamlandığında Yakuplu'nun merkezi olacak olan Demir Country projesi nerede? sorusunu Kavaklı Mahallesi, Yeşilyurt Cd. No:24, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/Istanbul cevaplandırabiliriz. Proje konum olarak Yakuplu'daki Polis Karakolu'nun hemen yanındaki arsada yükseliyor.

Demir Country Projesi Harita

Akıllı Proje, Akıllı Yatırım

Akıllı ev teknolojisi ile hayata geçirilen Demir Country projesinde yürüyüş ve bisiklet parkurları, zengin peyzaj, çocuk oyun alanları, dinlenme ve güneşlenme terasları kapalı otopark ve vale gibi olanaklar sunuluyor. 680 daire, 28 adet villa ve 57 ticari üniteden meydana gelen projedeki dairelerin alanları 57 metrekare ile 138 metrekare arasında değişim gösteriyor. Projenin 2018 yılının Eylül ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.
 

Fırsat Projeleri