Decovita, Doğanın Sıcaklığını Evinize Getiriyor

Ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiren Decovita Seramik, doğayı iç mekanlara taşıyor. Decovita, dört mevsim doğayla iç içe yaşamanın sırrını veriyor.

Decovita, Doğanın Sıcaklığını Evinize Getiriyor
10.07.2018 - Salı

Ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiren Decovita Seramik, doğayı iç mekanlara taşıyor.

Trendleri belirleyen tasarımlarla doğadan aldığı ilhamı buluşturan Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ormandaki ağaçların zengin dokusunu yaşam alanlarına taşıyor. Ahşap hissini birebir yansıtan seramik karoları, etkileyici renk seçenekleri ile buluşturan Decovita, dört mevsim doğayla iç içe yaşamanın sırrını veriyor.

Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiriyor. Farklı yüzey seçenekleriyle hem iç, hem de bahçe, havuz kenarı gibi dış alanlarda kullanılabilen seri, sıcak ve samimi mekanlar oluşturarak doğallığı hissetmek isteyenleri mutlu ediyor.

Ağaçların gövdesindeki çizgilerden ince yarıklara, kesitlerindeki değişkenlikten damarlarındaki güçlü karaktere kadar doğal şekilleri ve kusursuz renk seçeneklerini bir tablo güzelliğiyle yansıtan seri, seramik sanatının en zarif örneklerini sunuyor.

Fırsat Projeleri