Collet Avcılar Fiyatları Ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Avcılar ilçesinde inşa edilen Collet Avcılar projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Collet Avcılar Fiyatları Ve Teslim Tarihi
14.07.2018 - Cumartesi

Sektörde adından sıkça söz ettiren Batı Yapı tarafından İstanbul'un Avcılar ilçesine bağlı Firuzköy Mahallesi'nde hayata geçirilen Collet Avcılar projesi büyük yatırım fırsatı sunuyor. Collet Avcılar projesinden konut alanlar nefes kesen Kanal İstanbul ve deniz manzarasını izlemeye doyamıyor.

Collet Avcılar Projesi Nerede?

Collet Avcılar projesi İstanbul'un en hızlı gelişen ilçelerinden olan Avcılar'ın Firuzköy Mahallesi'nde hayata geçiyor. Collet Avcılar projesi sunduğu lokasyon ve ulaşım avantajlarıyla İstanbul'un istenilen her noktasına kolay ulaşma imkanı veriyor.

Collet Avcılar Teslim Tarihi

Collet Avcılar projesi toplamda 269 konut, 52 ofis ve 75 adet dükkandan meydana geliyor. Collet Avcılar projesinin 2020 yılının Aralık ayında sakinlerine teslim edilmeye başlanması bekleniyor.

Collet Avcılar Projesi Kat Planları

Collet Avcılar projesinde bulunan en küçük 1+1 daire 53 metrekareden başlıyor. Projenin en büyük 3+1 dairesi ise 189 metrekare büyüklüğe ulaşıyor. Collet Avcılar projesinin kat ve daire planları ile alakalı bir açıklama yapılmadı.

Collet Avcılar Sosyal Donatıları

İstanbul'un Avcılar ilçesi Firuzköy bölgesinde konumlanan Collet Avcılar projesi sakinlerine nefes kesen Kanal İstanbul ve Marmara Denizi manzarası sunuyor. Collet Avcılar projesindeki sosyal donatılar, açık ve kapalı otopark, cafe, yeşil alan, mağaza, sosyal tesis, spor salonu, fitness merkezi, basketbol sahası, yürüyüş parkuru açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanlarından oluşuyor.

Collet Avcılar Projesine Yakın Hastaneler

Collet Avcılar projesine Özel Etik Life Tıp Merkezi, Özel Doğa Hospital, Özel Düzey Göz Merkezi, Mehterçeşme Aile Sağlığı Merkezi, Avcılar Hospital, Avrupa Tıp Merkezi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Özel Esencan Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Özel Avrupa Bir Osgb, Ambarlı Siteler Sağlık Ocağı, Esenyurt Verem Savaş Dispanseri, Üniversite Aile Sağlığı Merkezi, Asya Göz Hastanesi, Mutlu Yasam Tip Merkezi, Tosunoğlu Tıp Merkezi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi 2, Özel Medilife Hastanesi gibi dev sağlık kuruluşlar yakın mesafede konumlanıyor.

Collet Avcılar Projesine Yakın Okullar

Collet Avcılar projesi, çocuklarınızın eğitimini devam ettirebileceği Avcılar Firüzköy Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Ali Karay Ortaokulu, Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ertuğrul Gazi Ortaokulu, Kemal Atay Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Şehit Tahsin Gerekli Imam Hatip Ortaokulu, Mektebim Okulları Avcılar Kampüs, mehmetçik ilköğretim okulu, Fevzi Danış İlköğretim Okulu, Mesleğim Sağlık Koleji, Avcılar Anadolu Lisesi, Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu, Avcilar Anadolu Imam Hatip Lisesi, Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu, Doğa Koleji, MEV Nihat Candarli Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Saglik Meslek Lisesi, Cihangir Ortaokulu, Şehit Beşir Balcıoğlu Ortaokulu, Artı Akşam Lisesi, İ.B.B. Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu, Vali Ridvan Yenişen ilköğretim Okulu, Mehmet Emin Horoz Anadolu Lojistik Meslek Lisesi, evliya çelebi ilkokulu, Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, Okyanus Koleji, Leyla Bayram İlkokulu gibi okulların merkezinde yer alıyor.

Collet Avcılar Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Proje ayrıca Mall Of İstanbul, Akbatı, Pelikan Avm, Torium, Pelican Mall, Pelican, Metropol, City Center Avm, Eskidji Bazaar Avcılar, Acunkent, Eskule gibi alışveriş merkezlerine de yakın mesafede konumlanıyor.

Fırsat Projeleri

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Siz Çok Kazanın Diye...

Siz Çok Kazanın Diye...

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!