Ceylan İnşaat'tan 2018'De Yeni Proje Geliyor

2017 yılında 4 proje hayata geçiren, 340 adet konut satışı yapan ve yüzde 20 oranında bir büyüme gerçekleştiren Ceylan İnşaat, 2018 yılı içerisinde yeni projelere imza atacak.

Ceylan İnşaat'tan 2018'De Yeni Proje Geliyor
20.02.2018 - Salı

Devam eden projelerinin yanında 2018’de yeni projeler hayata geçirmek için kolları sıvayan Ceylan İnşaat, ses getirecek yeni konut projelerine imza atacak.

Geçtiğimiz yılı yüzde 20’lik bir büyümeyle geride bırakan Ceylan İnşaat, 2018 yılında yeni konut projeleri hayata geçiriyor. 2017 yılında 4 proje hayata geçiren, 340 adet konut satışı yapan ve yüzde 20 oranında bir büyüme gerçekleştiren Ceylan İnşaat, 2018 yılı içerisinde yeni projelere imza atacak.

Ceylan İnşaat; Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal,  Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere toplam 3000 daire ve ticarilerden oluşan yeni projelerini müşterileri ile buluşturmak için çalışmalarını hızlandırıyor.

Zer Tuzla Marina Projesi İle Start Veriliyor

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, 2018 yılına yeni projesi Zer Tuzla Marina ile start vereceklerini açıklayarak, “İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri eşsiz deniz manzarasına sahip. 52.774 metrekare arsa alanına sahip projemiz ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday görünüyor” dedi. 

İnşaatın Yüzde 45’i Tamamlandı

Zer Tuzla Marina projesi ile ilgili detaylara değinen Muammer Ceylan; “Zer Tuzla Marina, 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan oluşuyor. Fikirtepe kentsel dönüşüm projemiz kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiğimiz ve inşaatının yüzde 45’ini tamamladığımız Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile Ceylan İnşaat olarak, yeni sakinlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyoruz. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunun proje; yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükseliyor.” dedi.

Fırsat Projeleri

Zer Levent

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Şehrin Göbeğinde Yeni Bir Nefes

Şehrin Göbeğinde Yeni Bir Nefes

Zer Mecidiyeköy

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Doğru Yerde Doğru Yatırım

Doğru Yerde Doğru Yatırım

Zer Göztepe

İSTANBUL / KADIKÖY

Zer Göztepe

Zer Göztepe

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı