Caner Erkin Şükran Ovalı'ya 9 Milyon Liraya Ev Alıyor

Beşiktaşlı yıldız futbolcu Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı'ya İzmir'in Çeşme Paşalimanı’ndan yaklaşık 9 milyon liraya villa alıyor.

Caner Erkin Şükran Ovalı'ya 9 Milyon Liraya Ev Alıyor
23.02.2018 - Cuma

Beşiktaşlı Caner Erkin, oyuncu eşi Şükran Ovalı için bonkörlüğünü konuşturmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl eşi için Miami'deki Porsche Design Tower'dan 7 milyon dolara (yaklaşık 26 milyon 500 bin TL) lüks bir rezidans satın alan Erkin, Ovalı için yine kesenin ağzını açtı.

KİRALIK EVLERDEN SIKILDI

2016'da Ovalı'yla Çeşme Paşalimanı'nda lüks bir villa kiralayan ünlü futbolcu, aynı yerde ev sahibi olmaya karar verdi. Erkin, İzmirli olan eşinin memleketinden alacağı yazlık ev için de kolları sıvadı. Bu yaz eşiyle kiralık ev yerine kendi yazlıklarında tatil yapmak isteyen Caner Erkin, Paşalimanı'nda 6 odalı lüks bir villayı çok beğendi. İlk fırsatta lüks dubleks villayı güzel oyuncuya da göstermeyi planlayan futbolcunun, Ovalı'ya jesti için ayırdığı bütçe ise dudak uçuklatacak cinsten… Öyle ki Erkin'in Ovalı için almayı düşündüğü villanın fiyatı 2 milyon 300 bin dolar yani 8 milyon 745 bin TL...

Fırsat Projeleri