Büyükyalı'dan Kaçırılmayacak Kampanya!

Büyükyalı İstanbul projesi, Emlak Konut GYO'nun başlattığı Şimdi Al Ocak 2019'da Öde kampanyasına dahil oldu.

Büyükyalı'dan Kaçırılmayacak Kampanya!
16.09.2017 - Cumartesi

Büyükyalı İstanbul projesi, Emlak Konut GYO'nun başlattığı "Şimdi Al Ocak 2019'da Öde" kampanyasına dahil oldu. Büyükyalı Denizkapı'daki 350 konutunda yatırım yapmak isteyenler, yüzde 5 peşin ile yatırım yapabilecekler.

14 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasında Büyükyalı İstanbul, Denizkapı'daki 350 konutunda yüzde 5 peşin ile yatırım yapabilme fırsatı sunuyor. Emlak Konut Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar, sözleşmeden bir yıl sonra peşinattan kalan %15'lik bakiye ödüyor, geriye kalan yüzde 80 için de banka kredisi kullandırılıyor. 

Büyükyalı'nın kazançlı bir yatırım olduğuna dikkat çeken Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Büyükyalı'nın uzman değerlendirme kuruluşlarına göre İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek 2. gayrimenkul projesi olduğunu kaydetti. 

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci

Kaçırılmayacak fırsat 
Tarihi kampanyanın 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında yapılacağını belirten Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, kampanya için şu açıklamalarda bulundu: "İstanbul'un yeni deniz semti Büyükyalı'ya yatırım yapmak isteyenler için tarihi nitelikte, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yaşamın 2019'da başlayacağı Büyükyalı'dan ev alanlar, kredi taksitlerini 2019'dan itibaren ödemeye başlayacak. Kampanyadan öncelikli yararlanmak ve sınırlı sayıdaki daireden istediklerini seçmek isteyenleri, satış ofisimize bekliyoruz."

Zeytinburnu yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor
Yeşilköy ve Ataköy gibi çevre ilçeler proje ve fiyat bakımından artık doygunluğa ulaştığını belirten Fatih Keresteci "Ancak Zeytinburnu bu anlamda markalı projelerle gelişmekte olan bir bölge ve yatırımcılar için büyük bir fırsat sunuyor. İstanbul geneliyle kıyaslandığında, hem fiyat artışı hem de yüksek kira getirisiyle Zeytinburnu'nun yatırım açısından en avantajlı bölgelerden biri olduğu göze çarpıyor. Bağımsız araştırma şirketlerinin raporlarına göre, Zeytinburnu Marmaray metro istasyonu, Zeyport Limanı gibi altyapı projeleri tamamlandığında; 5 yıl içerisinde sahil bandında yüzde 100'ün üzerinde bir değer artışı gerçekleşmesi bekleniyor" dedi.

Fırsat Projeleri