Büyükyalı İstanbul Projesi Nerede?

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul tarihi yarımadanın yanı başında yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul Projesi Nerede?
25.09.2017 - Pazartesi

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul tarihi yarımadanın yanı başında yer alıyor.

İstanbul Kazlıçeşme'de Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında inşa edilen Büyükyalı İstanbul 111 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Konumuyla dikkat çeken Büyükyalı İstanbul projesi nerede? İşte ayrıntılar...

Kara, deniz ve raylı sistem dahil tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yükselen Büyükyalı İstanbul projesi Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin; TEM, E-5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yolları bulunuyor. 

Ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayan Büyükyalı İstanbul, günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını yüksek standartlarda karşılama fırsatı sunuyor. Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen yeni şehircilik anlayışıyla tasarlanan Büyükyalı, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Büyükyalı İstanbul'da 560 konut yer alıyor ve daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.

Sosyal olanaklar açısından zengin seçeneklerin sunulduğu Büyükyalı İstanbul'da; SPA, hamam, yürüyüş parkuru, kafe, süs havuzu ve tüm araçlara yetecek kapalı otopark yer alıyor.

Fırsat Projeleri