Bumerang Kartal'da Dairelerin Yüzde 10'U Satıldı

İnşaatında 13. kata gelinen Bumerang Kartal projesinde dairelerin yüzde 10’unun satışı gerçekleşti.

Bumerang Kartal'da Dairelerin Yüzde 10'U Satıldı
12.09.2017 - Salı

Kartal’ın merkezi lokasyonunda bulunan Bumerang Kartal projesi yatırımcıları bekliyor.

Daire satışlarının yüzde 10’unun gerçekleştiği Bumerang Kartal merkezi konumu ve muhteşem manzarasıyla yatırımcılarını bekliyor. Deniz ve ada manzarasının 8’inci kattan itibaren tüm daire ve odalarda keyfine varıldığı Bumerang Kartal projesinde 13’üncü kata gelindi. 

Metrekare Fiyatı 6 Bin TL

Yatırım yapmanın en avantajlı seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin yüzde 10’u satıldı. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.

E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal 40 katlı olup, 9 bin 650  metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 6’ncı katından itibaren Anadolu Yakası’nın cıvıl cıvıl adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekaraden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Konforla İç İçe Yaşam

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal Seyir Terası, Cafeler, Toplantı Salonları, Yüzme Havuzları, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası-Masaj Odası, Türk Hamamı, Loby ve Danışma, Çamaşırhane, Mescitler, Yönetim Odaları, Sığınak, Açık ve Kapalı Otopark,  profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise, anahtar teslim olarak hazırlanıyor.
 

Fırsat Projeleri