Bumerang Kartal Temsilcisi Sizi Arasın
Bumerang Kartal

Bumerang Kartal

Özkartallar İnşaat
İSTANBUL / KARTAL
Bumerang Kartal Temsilcisi Sizi Arasın
Bumerang Kartal kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Bumerang Kartal PROJE ÖZELLİKLERİ

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi, yeni nesil yaşam ve iş anlayışı konsepti ile yükseliyor. Proje, konut ve home ofis anlayışına yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Arsa alanı 9 bin 635 metrekareye ulaşan Bumerang Kartal projesi, 3 bodrum, zemin üzerinde 36 kat, seyir katı, ısı merkezi ve teknik katlar olmak üzere toplam 40 kattan meydana geliyor. Bumerang Kartal projesinde her daireden deniz görmek mümkün.

1+1,  2+1 ve 3+1 tiplerinde 190 adet home ofisten oluşan Bumerang Kartal projesi tek bloktan oluşuyor. Projedeki dairelerin alanları 64 metrekareden başlıyor, 150 metrekareye ulaşıyor. 60 metrekare kapalı inşaat alanına sahip olan projede ayrıca 14 adet de ticari birim bulunuyor. Oturum alanı 3 bin 938 metrekare ola projenin 5 bin 697 metrekaresi ise peyzaja ayrılmış durumda. Mimari yapısı ve çevreci özelliğiyle bölgeye yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor. 

Modern mimari ve yüksek standartlı teknoloji ile donatılmış evler sakinlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte. Sunduğu zengin sosyal donatıları arasında; Loby ve Danışma, 2 Adet Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, 2 Adet Türk Hamamı, 2 Adet Masaj ve Buhar Odası, 2 Adet Fitness, 2 Adet Sauna, Cafeler, Çamaşırhane, 2 Adet Mescid, Çocuk Parkı, Seyir Terası, Süs Havuzu ve Kamelyalar bulunuyor. Projede 452 araçlık kapalı, 23 adet açık (misafir otoparkı) olmak üzere toplam 475 adet araçlık otopark bulunmaktadır. 

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen Bumerang Kartal'da TS 500’e uygun olarak, C4O sınıfı beton ve B420C demir kullanılmıştır. Kule dış cephesinde, Silikon Cephe ve Aliminyum Kompozit Panel uygulanması planlanmıştır. 

LEED sertifikasına uygun olması nedeniyle çevre dostu bina olma özelliği taşıyan Kartal projesi, sakinlerine gürültüden uzak yeşillikler içinde bir yaşam vadediyor. Şehrin merkezinde ev ve ofis hayatı sunan proje, metro durağına yürüme mesafesinde ve E-5 üzerindeki konumu ile sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. 

Metro istasyonunun hemen yanında yer alan Bumerang Kartal projesi, sahil yoluna 7 dakika, Sabah Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, minibüs yoluna 5 dakika, Marmaray’a 5 dakika ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Bumerang Kartal Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Bumerang Kartal’da Dairelerin Yüzde 10’u Satıldı

Yeni Nesil Yaşam Anlayışı; Bumerang Kartal

Bumerang Kartal, Arap Yatırımcıların Merceğinde!

Bumerang Kartal, Gayrimenkul-Konut-İnşaat Yatırımında Kazancın Adresi!

Konut Alacaklar Durgunluk Dönemlerini Değerlendirsin!