Bulvar Loft Kampanyasında Son Gün 10 Aralık

Akfen, 10 Aralık’ta bitecek kampanyasında Bulvar Loft’u tamamlayacağı 2019 yılının başına kadar yüzde 21 kâr elde etme fırsatı sunuyor.

Bulvar Loft Kampanyasında Son Gün 10 Aralık
02.12.2017 - Cumartesi

‘Kâr fırsat modeli’nin yaratıcısı Akfen İnşaat ve Akfen GYO’nun Ankara İncek’te yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde düzenlediği kampanyada son haftaya girildi.

Türkiye’de konut projelerinde yapacağı zamları henüz temel atma döneminde ortaya koyarak açıklanmasını sağlayan Akfen, 10 Aralık’ta bitecek kampanyasında Bulvar Loft projesini tamamlayacağı 2019 yılının başına kadar yüzde 21 kâr elde etme fırsatı sunuyor. 

48 Ay Faiz Yok

10 Aralık’ta tamamlanacak kampanyada Akfen İnşaat ve Akfen GYO, geçen yıl yapımına başladığı Bulvar Loft projesinin teslim edileceği 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 21’lik kâr fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Bulvar Loft projesinden konut alanlara kâr fırsatının yanı sıra bir ödeme kolaylığı olarak da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sağlanıyor.

Ev Alana Yüzde 21 Kar Fırsatı

Kâr fırsatı modeli ile hayata geçirdiği konut projelerinde fiyatlarda meydana gelecek artışları ilk günden açıklayan Akfen İnşaat ve Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (GYO) Adi Ortaklığı’nın Ankara’da yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesindeki kampanyanın son haftaya girildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, “Konut satın almaya yönelik iştahın yeniden oluşmaya başladığı bu dönemde hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamız çok ilgi gördü. 10 Aralık’ta son bulacak kampanyamız ile projede hiçbir zaman fiyatların geri gelmeyeceğini açıklıyoruz. Böylelikle 10 Aralık’a kadar bizden konut alanlar, bu tarihten itibaren satın alacaklardan hiçbir dönemde aynı ya da daha pahalıya daire sahibi olmayacaklar” ifadelerini kullandı.
 

Fırsat Projeleri