Bizim Mahalle Projesi İhalesi Yapıldı

Emlak Konut GYO Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesi gerçekleştirildi.

Bizim Mahalle Projesi İhalesi Yapıldı
26.09.2017 - Salı

Emlak Konut GYO Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesi gerçekleştirildi. İhalede en yüksek teklif, Özak GYO-İnt-Er Yapı İnşaat İş Ortaklığı'ndan geldi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin 1. oturumunda en yüksek teklif Özak GYO'dan geldi.

Bizim Mahalle 1. Etap ihalesine Mesa Mesken, Dağ Mühendislik, Be-Ma İnşaat - Osmanbey Emlak - Bilal Pars Yapı İş Ortaklığı, Özak GYO - İnt-Er Yapı İnşaat İş Ortaklığı, Günyüzü İnşaat - Zilal Tekstil Turizm İnşaat - CSR Gayrimenkul İş Ortaklığı, Fuzul Yapı - Alzamil Gayrimenkul - Seha İnşaat İş Ortaklığı olmak üzere toplam 6 firma katılırken, en yüksek teklifi Özak GYO-İnt-Er Yapı İnşaat İş Ortaklığı verdi. Firma ihalede arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 85 milyon TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 425 milyon TL teklif sundu. Özak GYO'nun ardından ise en yüksek teklif ise Dağ Mühendislik tarafından sunuldu. Firma  arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 75 milyon TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 500 milyon TL teklif verdi.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Küçükçekmece sahiline yakın mesafedeki lokasyonuyla dikkat çeken Bizim Mahalle 1. Etap projesi  yapımı devam eden İstanbul Banliyö hattına, Halkalı Metrosu ve Marmaray'a yakın konumda bulunuyor. Dükkanların, konutların, özel sağlık tesisinin, park alanının, ilkokulun ve ortaokul gibi sosyal donatıların yer aldığı Bizim Mahalle 1. Etap projesinin toplam arsa alanı 130 bin 798 metrekare, toplam emsale esas inşaat alanı ise 166 bin 582 metrekare büyüklüğe sahip. 

Fırsat Projeleri