Bizim Evler, Metro Hattı İle Daha Da Değerlendi

Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler projesi Mahmutbey - Esenyurt arasında hizmet verecek metro hattı ile daha da değerlendi.

Bizim Evler, Metro Hattı İle Daha Da Değerlendi
20.11.2017 - Pazartesi

İhlas Yapı’nın Ispartakule’de hayata geçirdiği Bizim Evler markalı 5 bin 500 konutun yanı başında yer alacak Metro durağı ile yatırımcılarına yüksek kazanç getirecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mahmutbey - Esenyurt arasında hizmet verecek Metro projesinin tanıtım filmini yayınladı. Mecidiyeköy - Kabataş Metrosu ile entegre olacak projenin Ispartakule durağı Bizim Evler’e komşu oldu.

Mahmutbey-Esenyurt Arası 25 Dakikaya İnecek

17 kilometre uzunluğa sahip metro ile Mahmutbey ile Esenyurt arasındaki ulaşım süresi 25 dakikaya inecek. Dev projeyle birlikte Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyat Metrosu ve Beşiktaş Metrosu entegre olacak. Ayrıca Ataköy-İkitelli Metrosu da bu projeyle entegre olacak. Kabataş'tan Esenyurt'a kadar uzanacak Metro projesiyle birlikte İstanbul'da 10 ilçe birbirine bağlanacak. 

Değerine Değer Katacak

Ispartakule’de TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler, İBB tarafından yapılacak Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. İstanbul'da trafiği büyük ölçüde rahatlatacak olan Ispartakule Metro durağı, bölgede 5 bin 500 konuta ulaşan Bizim Evler projelerinin yanı başında yer alacak. Ulaşım ağı ile örülen bölgenin en çok talep gören konut projesinde yatırımcılar büyük avantaj sağlayacak. 

Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonunun da 2018 yılında hizmete girmesi planlanıyor.
 

Fırsat Projeleri