Batışehir'de Kira Öder Gibi Satılık Evler...

Şimdi Al 2019'da öde kampanyası kapsamında Ege Yapı, Batışehir projesinde ev sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Batışehir'de Kira Öder Gibi Satılık Evler...
23.09.2017 - Cumartesi

Şimdi Al 2019'da öde kampanyası kapsamında Ege Yapı, Batışehir projesinde ev sahibi olmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Emlak Konut kampanyasına dahil olan Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstanbul’un marka projesi Batışehir’de ev sahibi olma imkanı sunuyor. Söz konusu kampanya kapsamında hiç peşinatsız veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak hemen teslim ev sahibi olma imkanı tanınıyor.

PROJE DETAYLARI

Batışehir'de Ege Yapı tarafından inşa edilen 108 bin metrekarelik peyzaj alanının ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü projesi Batışehir’de, hiç peşinat ödemeden sadece 2 bin 240 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor. 

PROJENİN SOSYAL AYRICALIKLARI

İstanbul'un lüks projeleri arasında yer alan Batışehir projesinde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, yepyeni lezzetler tadabileceğiniz restoranlardan, çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz özel bir okula kadar pek çok ayrıcalık sizleri bekliyor. Proje kapsamında 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, bin 500 metrekarelik çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı sah, bisiklet yolları, alışveriş caddesi bu ayrıcalıklardan sadece bazıları. 108 bin metrekarelik peyzaj alanı olan Batışehir’de, ev sahibi olanlar sadece bir eve değil, yaşamaya değer keyiflerle dolu koca bir şehrin sakini oluyor.

Fırsat Projeleri