Babacan Premium'un Ticari Birimleri 40 Ay Sıfır Faizle Satışta!

Babacan Holding, faizleri sıfırlayarak 7 ay sonra teslim edilecek ticari üniteleri, 40 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sundu.

Babacan Premium'un Ticari Birimleri 40 Ay Sıfır Faizle Satışta!
28.11.2017 - Salı

Babacan Holding, faizleri sıfırlayarak 7 ay sonra teslim edilecek ticari üniteleri, 40 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sundu.

Gayrimenkul yatırımda en fazla  prim yapan bölgelerin başında gelen Beylikdüzü’nde ürettiği markalı konut projeleri ve ticari ünitelerle anılan Babacan Holding, ‘Babacan Premium’ projesinde yer alan ticari ünitelerini 40 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sundu. Yatırımcıya karlı bir yatırım fırsatı sunan kampanya kapsamında, 56 adet ticari birimin satışı gerçekleştirilecek. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bugüne kadar hep kiralama yöntemini uyguladıklarını ancak bu kez ticari üniteleri, şirket geleneğini bozarak ilk kez satışa çıkarma kararı aldıklarını  dile getirdi.

Mehmet Babacan, “Bugüne kadar şirket politikası olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yer alan ticari ünitelerimizi satmak yerine kiralıyorduk. Hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan şehrin en merkezi, en değerli lokasyonundaki Babacan Premium projemizde yer alan ‘Babacan Premium Çarşı’daki ticari ünitelerimizi konsept bir açıkhava alışveriş merkezi kurgusuyla satışa çıkardık” diye konuştu. Babacan, nüfusun en yoğun olduğu bölgede yer alan ‘Babacan Premium’ ticari ünitelerinin yatırımcılarına yüksek kira getirisi sağlayacağını kaydetti.

Karlı Yatırım Fırsatı!

Mehmet Babacan, “Babacan Premium Çarşı içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünitemiz 990.000TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. Ticari ünitelerimizi 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardık. Bu kampanya kapsamında yatırımcılara çok özel bir fırsat da sunmuş oluyoruz. Ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018’de teslim edilmiş olacak. Yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş olacak. Böylece müşterilerimize kendi kendine ödeyen bir sistem sunmuş oluyoruz. Ayrıca projemizin eşsiz lokasyonu ile sürekli değerlenen ve yeni ulaşım projeleri ile cazip hale getirilen bir konumda yer alması da yatırımcı için ayrıca bir kazanç kaynağı olacaktır.” dedi.

Babacan Premium, Beylikdüzü E-5 üzerinde Residence, tower, terrace ve home Office’den meydana geliyor. Toplamda, 28 bin 620 m2 alan üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da toplam 1009 konut ve 56 adet ticari ünite  yer alıyor. E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta konumlanan projenin, Haziran 2018’de sahiplerine teslim edilecek.

Fırsat Projeleri