Babacan Premium'da Sıfır Peşinat Avantajı

Ramazan ayına özel kampanya yapan Babacan Premium projesinde ev sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunuluyor...

Babacan Premium'da Sıfır Peşinat Avantajı
07.06.2017 - Çarşamba

Babacan Yapı’nın hayata geçirdiği Babacan Premium projesi, Esenyurt sınırlarında hayata geçiriliyor. Adile Naşit Bulvarı üzerinde yer alan proje, 28 bin 320 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. İçerisinde 1.216 adet konutun bulunduğu proje 7 blok olarak yükseliyor.

Konut ve ticari birim karması olarak tasarlanan Babacan Premium projesindeki daireler 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft tipinde seçeneklerinde sunuluyor. Projedeki dairelerin alanları 42 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor.


Ramazan ayına özel kampanya yapan Babacan Premium projesinde ev sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunuluyor. Projede konut almak isteyenler sıfır peşinat fırsatı ve aylık minimum 2 bin 150 liradan başlayan fiyatlarla kolaylıkla konut alabiliyor. 

Konfor ve prestiji tek çatı altında toplayan Babacan Premium projesinde sosyal tesis, spor kulübü, güvenlik sistemi ve daha birçok ayrıcalık yer alıyor.

Fırsat Projeleri