Avcılar Effect Fiyatları Belli Oldu

İzmir Bornova'nın yeni sembolü haline gelen Avcılar Effect projesinde fiyatlar belli oldu.

Avcılar Effect Fiyatları Belli Oldu
02.10.2017 - Pazartesi

İzmir Bornova'da Avcılar İnşaat imzasıyla yükselen Avcılar Effect projesinde dairelerin fiyatları açıklandı. 322 konuttan oluşan Avcılar Effect projesinde stüdyo,1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen daireler yeni sahiplerini bekliyor.

Karma konseptte hayata geçirilen Avcılar Effect projesinde konutların yanı sıra ofis ve 10 bin metrekare büyüklüğe sahip açık çarşıda bulunuyor.

Avcılar Effect projesinde konut fiyatları 395 bin TL’den başlıyor. Banak kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Avcılar Effect  Bornova projesi Çevre yoluna 50 metre, Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bornova metro, İzmir Koleji ve Şifa Hastanesine yakın mesafede yer alıyor.

Forum Bornova’nın hemen yanı başında yer alan Avcılar Effect projesinin sosyal olanakları arasında ise otopark, güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kafe, restoran, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Fırsat Projeleri