Ataköy Selenium Retro'da Hayat Başlıyor

Aşçıoğlu İnşaat’ın Ataköy’de hayata geçirdiği Selenium Retro projesinde teslimler başladı...

Ataköy Selenium Retro'da Hayat Başlıyor
04.08.2017 - Cuma

İstanbul Ataköy’de Aşçıoğlu’nun hayata geçirdiği ikinci proje olan Selenium Retro, sakinlerine teslim ediliyor.

Selenium Retro modern cumbalar ve açık balkon konseptiyle inşa edilerek rezidans ve ofis bloklarından meydana geliyor. Proje, Ataköy’de bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alıyor. Ataköy’de iki blok halinde toplam 396 birimden oluşan Selenium Retro’da teslimlere başlandı. Selenium Retro’da, daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacı doğrultusunda cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen biri Rezidans, diğeri Ofis olmak üzere 2 ayrı blok yer alıyor.


Açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları barındıran proje, 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları  bulunuyor. Selenium Retro, D100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasındaki konumu ile ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle konut sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan proje, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oldu. 


Lokasyon avantajıyla ulaşım kolaylığı sunan Selenium Retro, fuar alanlarına yakınlığıyla da iş hayatının yeni tercihi oluyor. Türk Havak’ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1000 m² büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.
 

Fırsat Projeleri