Antplato'da Teslimler Başladı

Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Antplato’da hayat başladı…

Antplato'da Teslimler Başladı
09.08.2017 - Çarşamba

Ant Yapı’nın teslimleri devam eden Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’da hayat başladı. Yurt dışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı’nın kurduğu profesyonel ekiplerce yönetilen projede sosyal tesisler de hizmete girdi.
Çevre dostu olarak tasarlanan Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’da kiralamalar son hızla devam ediyor… 


Geleceği Düşünen Yeşil Ofis


Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Antplato projesi toplam 35.000 metrekare inşaat alanında konumlandırılıyor. 10.000 m2 modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip olan proje ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor.


Esnek Kat Planlaması


25 kattan ve 180 modüler birimden oluşan Antplato, kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 m2‘ye kadar genişletilebilme imkanına sahip.
Uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak tasarlanan Antplato projesi Leed Gold adayı olarak inşa edildi. “Yeşil kiralama modeli” ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek de sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlayan projesi elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar sunuyor.

Fırsat Projeleri