Ankara'ya Yeni Proje: OYAK Göksupark

OYAK tarafından Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilen OYAK Göksupark projesi, OYAK üyelerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. OYAK Göksupark, Ankara’da modern yaşamı, tabiatın renkleriyle harmanlayan en iddialı proje olmaya aday.

Ankara'ya Yeni Proje: OYAK Göksupark
29.12.2017 - Cuma

OYAK tarafından Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilen OYAK Göksupark projesi, OYAK üyelerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. 

OYAK imzası ile Ankara’nın yükselen bölgelerinden Eryaman sınırlarında yükselen OYAK Göksupark projesi, OYAK üyelerine sakin ve seçkin bir yaşam sunuyor. OYAK Göksupark, Ankara’da modern yaşamı, tabiatın renkleriyle harmanlayan en iddialı proje olmaya aday.

38 Bin Metrekare Yeşil Alan

OYAK Göksupark projesi konut sahiplerinin dört mevsiminin güzelliklerini bir arada yaşaması için, 38 bin metrekarelik bir peyzaj alanına sahip. Ankara’nın yeşil ile maviyi buluşturan gözde yaşam alanı Göksu Parkı’nın hemen yanı başında yükselen OYAK Göksupark projesi doğa içinde yaşamın konforu ve mimari incelikler ile tasarlandı.  OYAK Göksupark, şehrin gürültüsünden uzak, , yaklaşık 73 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek, modern mimariye sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşacak.

Bölgenin Yaşam Merkezi Olacak

15 bloktan oluşan 1.876 konutluk OYAK Göksupark, 38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak. Proje, sosyal donatı alanları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 7 ticari üniteyle bölgenin yaşam merkezi haline gelecek. Proje, otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dakika ve havaalanına 30 dakika mesafede, her yere kolay ulaşım imkanı sağlayan prestijli bir lokasyonda yer alıyor. 

“OYAK Göksupark’ı bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz”

OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş, “Üyelerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam ederken, ortaya koyduğumuz her yeni başarıyla OYAK’ı bir adım daha ileriye taşımanın onurunu duyuyoruz. Türkiye’nin çağdaş kent planlaması ve şehircilik yaklaşımına değer katacak OYAK Göksupark’ı bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Koşulları iyileştirmek birinci önceliğimiz”

İlk etapta 150 binden fazla OYAK üyesinin faydalanabileceği proje için OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem de “OYAK olarak, üyelerimizin birikimlerine sürdürülebilir reel getiri sağlamanın yanı sıra onlara sunduğumuz hizmetleri güncel koşullar çerçevesinde iyileştirmek birincil önceliğimiz. Bu hizmetlerin içinde konut ihtiyacı önemli bir yer tutuyor. Kuruluşumuzdan bugüne kadar üyelerimize 15 bine yakın konut teslim ederken, gelecek dönemde konut üretme faaliyetlerimize kararlılıkla devam edeceğiz. Bu konut projesini de gururla hayata geçiriyoruz” diye konuştu.
 

Fırsat Projeleri