Ankapark İhale Tarihi 19 Temmuz!

Ankapark’ın işletilmesini teminen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yeniden ihale düzenleniyor. Buna göre; Ankapark'ın yeni ihale tarihi 19 Temmuz olarak belirlendi.

Ankapark İhale Tarihi 19 Temmuz!
03.07.2018 - Salı

Ankapark’ın işletilmesini teminen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yeniden ihale düzenleniyor. Buna göre;  Ankapark'ın yeni ihale tarihi 19 Temmuz olarak belirlendi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı,  Ankapark’ın işletilmesi için yeniden ihale yapacak. Bahsi geçen mekanın işletilmesi yönünde daha önce 2 kez ihale düzenlenmesine rağmen ertelenmişti. Bahsi geçen ihalenin, bu ay içinde yapılması planlanıyor. Buna göre;  Ankapark'ın işletmeye verilmesi ihalesi 19 Temmuz 2018 tarihinde, Belediye Hizmet binasının 18. katında bulunan Encümen salonunda gerçekleşecek.

Yeni İhale 19 Temmuz'da!

İhaleye konu olan ve Ankara'da yapımına 2013 yılında eski Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde başlanan Ankapark için ilk ihale 14 Haziran tarihinde katılan olmadığı için ertelendi. Söz konusu ihale geçen ay içinde 28 Haziran tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet binasında gerçekleşmiş ancak, Ankapark’ın işletilmesi için  ihale  19 Temmuz tarihine ertelenmişti.

Fırsat Projeleri