Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

İşte konut yatırımı yapmak isteyen tüketiciler için Anadolu Yakasının çok kazandıran 5 projesi ve detayları…

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi
23.05.2017 - Salı

Ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin aklındaki ortak sorulardan biri alacağı evin prim potansiyelidir. Karlı bir yatırım yapmanın yolu ise en doğru projeyi seçmekten geçiyor.

İşte konut yatırımı yapmak isteyen tüketiciler için Anadolu Yakasının çok kazandıran 5 projesi ve detayları…

 

Pega Kartal Her Yere Yakın

Pega Kartal Projesi

Ege Yapı Group - Al-Qemam Holding ortaklığının imzasını taşıyan Pega Kartal, 40 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Toplamda 200 daireden meydana gelen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde konut alternatifleri yer alıyor.

Rezidans konforunu aile yaşamı ile birleştiren Pega Kartal projesi geniş ailelerin de rahatça yaşayabileceği kat bahçeli konut alternatiflerine sahip. Konumuyla dikkat çeken proje, metro istasyonunun hemen yanı başında, E-5’e yakın lokasyonda hayata geçiriliyor. 

Daire sahiplerine sınırsız deniz manzarası sunan Pega Kartal projesinde basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve yüzme havuzu gibi olanaklar yer alıyor. 

Statü Park Pendik Sahil'e 1 Dakika

Statü park Projesi

İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden olan Pendik’te hayata geçirilen Statü Park projesi Mostar Yapı-Konut İnşaat-Evra Group işbirliği ile yükseliyor. Konum olarak sahile 1 dakikalık mesafede yer alan proje, kesintisiz deniz manzarasına hakim.

Statü Park projesi 19 kattan meydana gelen 2 blok olarak tasarlanıyor ve projede 218 adet daire yer alıyor. Arsa alanı 8 bin 529 metrekare olan projede yer alan konutlar 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 alternatiflerine sahip.

Sosyal olanaklar açısından oldukça zengin olan proje, Pendik Marina’nın yakınındaki lokasyonu ile de dikkat çekiyor.

ARY Mevsim'den Yüksek Prim Getirisi 

ARY Mevsim projesi ARY Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın gözde cazibe bölgelerinden Sancaktepe’de yükseliyor. Yatırımcılara hem şehirde hem doğada yaşama fırsatı sunan proje, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Arsa alanı 7 bin 255 metrekare olarak belirlenen proje Sancaktepe’de yapılması planlanan Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine olan yakın konumu ile yatırımcılara yüksek prim vaat ediyor. 

İçerisinde açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor sahası, fitness center, sosyal tesisler ve kapalı otopark gibi olanakların yer aldığı proje Aydos Ormanları’na komşu olarak aile konseptinde yükseliyor.

Egal İstanbul: Şehrin İçinde Dingin Yaşam

Egal İstanbul Projesi

İstanbul’un gözde bölgelerinden Ataşehir’de hayata geçirilen Egal İstanbul projesi kentsel dönüşüm çalışması kapsamında yükseliyor. Şehirde kopmadan dingin bir yaşam isteyenlerin özellikle tercih edeceği proje Ataşehir’in Esatpaşa bölgesinde projelendirilecek.

Egal İstanbul 5 bin 77 metrekarelik arsa alanında yükseliyor ve projenin 1.200 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Toplamda 162 adet dairenin bulunduğu proje 102 metrekareden başlayan 2+1 ve 135 metrekareden başlayan 3+1 daire seçeneklerine sahip. 

Lens İstanbul'dan Birinci Sınıf Hayat

Lens İstanbul Projesi

Hızla değerlenen bölgelerden olan Kurtköy’de 33 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Lens İstanbul projesi Lens Yapı tarafından hayata geçiriliyor. TEM otoyolunun ve metro istasyonunun hemen yanı başında yükselerek lokasyon avantajı sağlayan proje 5 bloktan meydana geliyor. 

İçerisinde stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçeneklerinin sunulduğu proje çağdaş mimariyi estetik bakış açısı ile yorumlayarak ferah ve birinci sınıf bir yaşam alanı sunuyor. 

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Lens İstanbul projesi konumu itibariyle ulaşım avantajı sağlarken konut sahiplerine de sauna, fitness center, yüzme havuzu, SPA, alışveriş merkezi gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

projedefirsat.com

Fırsat Projeleri

Lens İstanbul

İSTANBUL / PENDİK

Lens İstanbul

Lens İstanbul

Pega Kartal

İSTANBUL / KARTAL

Pega Kartal

Pega Kartal

ARY Mevsim

İSTANBUL / SANCAKTEPE

ARY Mevsim

ARY Mevsim

Egal İstanbul

İSTANBUL / ATAŞEHİR

Hayalleriniz Burada Yükseliyor

Hayalleriniz Burada Yükseliyor

Statü Park

İSTANBUL / PENDİK

Burada Hayatın Merkezindesiniz

Burada Hayatın Merkezindesiniz

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde