Altower Rezidans'ta Ön Talep Süreci Başladı

Anadolu Yakası'nın değerli bölgesi Göztepe'de yükselen Altower Rezidans'ta ön talep süreci başladı.

Altower Rezidans'ta Ön Talep Süreci Başladı
14.11.2017 - Salı

Anadolu Yakası'nın değerli bölgesi Göztepe'de yükselen Altower Rezidans'ta ön talep süreci başladı.

İstanbul Göztepe’de Altınbaş Yapı imzasıyla yükselen Altower Rezidans ‘Otel konforlu akıllı teknolojik yaşam’ konseptiyle hayata geçiriliyor. Otel ile rezidans konseptini bir arada sunan Altower projesinin yapımına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlandı. 

Projede daireler 1+1 şeklinde modüler olarak tasarlandı. Talep edildiği takdirde 1+1 daireler, 2+1 ve 3+1 dairelere dönüştürülebiliyor. Proje, yatırımcılara otel konforunda bir yaşam fırsatı sunuyor.  

Günümüz teknolojisinin imkanlarını konuta sığdıran Türkiye'nin en teknolojik rezidansı Altower, geliştirdiği aplikasyonu ile tüm rezidansın kontrolünü sağlıyor. Concierge, housekeeping, vale, dry cleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam, ve klima kontrolü, gibi dilediğiniz birçok özellik de sunuyor.

Projede ayrıca istenirse dayalı döşeli olarak da ev sahibi olunabiliyor. Eylül 2019'da daire teslimlerinin yapılacağı proje, Bağdat Caddesi'ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 15 yılda geri dönen fiyatlarıyla Altower, yatırım için de oldukça karlı bir proje vaat ediyor.