Altower Projesi Ve Fiyat Listesi

Altower projesi, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 75.5 metrekare olan 1+1 modüler yapıda tasarlanmış 330 adet konuttan meydana gelen Altower projesi, hem yatırım hem da yaşam sürmek isteyen konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Altower konut projesi ve fiyat listesi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Altower Projesi Ve Fiyat Listesi
06.11.2017 - Pazartesi

Altower projesi İstanbul'un en gözde ilçesi Kadıköy'ün Göztepe bölgesinde Altınbaş Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Dünya çapında başarılı ve popüler olan trendleri kendi projelerinde uygulayan Altınbaş Yapının ilk gayrimenkul projesi olan Altower projesi, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 75.5 metrekare olan 1+1 modüler yapıda tasarlanmış 330 adet konuttan meydana gelen Altower projesi, hem yatırım hem da yaşam sürmek isteyen konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Altower konut projesi ve fiyat listesi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

32 katlı tek bir kuleden meydana gelen Altower projesinde yüzde 80'lik bir alan yeşile ayrılırken, 20'den fazla sosyal donatı alanıyla elit bir yaşamın kapısını aralıyor. Eylül 2019'da teslim edilmesi planlanan Altower projesi, daire sahibinin evini istediği büyüklükte değiştirmesine olanak veren modüler sistemle tasarlanırken, lüks bir otel konseptindeki dizaynı ve özgün peyzaj alanları ile beğeni topluyor.

ALTOWER CLUP LOUNGE AYRICALIĞI

Clup Lounge bölümüyle Altower projesi emsallerinden ayrılıyor. Projenin 12. katındaki Club Lounge, hayatınıza renk katacak ayrıcalıklar sunarken, biraz eğlenmek ya da kalabalık arkadaş gruplarınız ile vakit geçirmek istediğinizde davet ve partilerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebileceğiniz bir ortam oluyor. Elit bir yaşamın kapılarını aralayan Altower projesi, 15. kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim, İstanbul Göztepe’nin merkezinde dört tarafı yol ile çevrili bağımsız bir ada üzerinde yükseliyor. Altower projesinin sosyal ayrıcalıkları arasında ise başta Clup Lounge, sadece size ve misafirlerinize hizmet verecek restoran, özel misafir odası seçenekleri, modern ve şık tasarlanmış toplantı odaları, playstation oyun odası, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi yer alıyor.

ALTOWER ÖRNEK DAİRE

Altower projesi estetik mimarisi ve modüler yapıdaki iç tasarımıyla da dikkat çekiyor. Prestijli otellerde de bulunan akıllı bina sisteminin kullandığı Altower projesinde konut sahipleri evlerinin kapısını cep telefonları ile açıp tabletleri ile evlerini yönetebilecek, restorana yemek siparişi verip misafirleri için oda, araçları için yıkama rezervasyonu yapmak gibi daha birçok hizmeti cep telefonlarının tuşlarına dokunarak halledebilecek. İşte Altower örnek daire ve dış görselleri:

ALTOWER PROJESİ NEREDE?

İnternette birçok kişi tarafından araştırılan Altower projesi nerede? Sorusunun cevabına gelince, Altınbaş Yapı imzası taşıyan proje, İstanbul'un en prestijli bölgelerinden Göztepe'de konumlanıyor. Altower projesi, Kalamış Marina'ya 2.5, İDO İskelesi ve Harem Feribot İskelesi’ne 4'er kilometre mesafede bulunuyor. Altower projesi Marmaray, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli'ne ise yakınlığıyla da beğeni topluyor. Altower yakın çevresinde ise alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, parklar, hastaneler, kültür ve spor merkezleri de bulunuyor.

ALTOWER FİYAT

Sadece 1+1 modüler yapıda dizayn edilmiş 330 konuttan meydana gelen Altower projesinde konut fiyatları 670 bin TL'den başlıyor. Altower projesinde en yüksek fiyat 1 milyon 400 bin TL olarak dikkat çekiyor. 

ALTOWER İLEŞİTİM BİLGİLERİ

Altower projesi iletişim bilgileri ise şu şekilde: Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy/İstanbul. Projenin detayları için telefon numarası ise 0216 411 9292.

Fırsat Projeleri

Altower

İSTANBUL / KADIKÖY

Akıllı Konut, Prestijli Yaşam

Akıllı Konut, Prestijli Yaşam

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta