İletişime Geç
Bizi Ara +90 (212) 944 45 50 Bize Yaz +90 (549) 590 90 95

Haber

Ofis

Villa

Konut

Son Araman (“beylikdüzü” Tüm ilanlar Satılık Ev)

Fırsat Projeleri
eEtrolife

Ege Vadisi'nde Konfor Hiç Bitmez

Sinpaş Ege Vadisi'nde 2+1 dairelere 3.300.000 TL'den başlayan fiyatlarla ve hemen teslim avantajıyla kolayca sahip olun, kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

eEtrolife

Koru Aura'da Nakdini Koru

Sinpaş Koru Aura'da bankasız kredisiz 72 ay vade avantajı 2022 fiyatıyla ev sahibi olma fırsatından yararlanmak için acele edin

eEtrolife

Çankaya'da Hayat Boulevard'da Yaşanır

Sinpaş'ın yeni projesi Boulevard Çankaya'da 35.000 TL taksit 120 ay vade avantajıyla yerinizi hemen alın kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Projenizi gönderin Ücretsiz olarak yayınlayalım. Hemen Başla
Ege Vadisi

Ege Vadisi'nde Konfor Hiç Bitmez

Sinpaş Ege Vadisi'nde 2+1 dairelere 3.300.000 TL'den başlayan fiyatlarla ve hemen teslim avantajıyla kolayca sahip olun, kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Sinpaş Koru Aura

Koru Aura'da Nakdini Koru

Sinpaş Koru Aura'da bankasız kredisiz 72 ay vade avantajı 2022 fiyatıyla ev sahibi olma fırsatından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Sinpaş Boulevard Çankaya

Çankaya'da Hayat Boulevard'da Yaşanır

Sinpaş'ın yeni projesi Boulevard Çankaya'da 35.000 TL taksit 120 ay vade avantajıyla yerinizi hemen alın kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Onur Park Life İstanbul

Şehrin Göbeğinde Kaçırılmaz Yatırım Fırsatı!

Bahçeşehir'in en işlek caddesinde yükselen Onur Park Life İstanbul'da 137 metrekareden başlayan daireler 790 bin TL'den başlayan fiyatlar, banka kredili ya da firma bünyesinde vade fırsatıyla sizi bekliyor! Kampanyadan yararlanmak için acele edin!

Fırsatı Hemen Yakala sag

E-Sunum Hizmeti Verdiğimiz Projeler

E Sunum

Projede Frısat E-Sunumlar hakkında daha fazla proje ve bilgi almak için

Detaylı Bilgi Al sag

Akzirve'nin Yeni Projesi Topkapı 29'Da Ön Satışlar Başladı

Topkapı 29’da çok özel yatırım fırsatları ile ön satış başlıyor

Akzirve'nin Yeni Projesi Topkapı 29'Da Ön Satışlar Başladı
23.11.2021 - Salı


Gayrimenkul sektörünün başarılı geliştiricilerinden Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’un en çok değerlenen ve en merkezi noktası Topkapı’da, çok özel bir projeye imza atıyor: Topkapı 29.  Yeni çekim merkezi oluşturmaya hazırlanan projenin ön satış döneminde geçerli kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.
Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Akzirve Gayrimenkul, projelerine bir yenisini daha ekliyor. İstanbul’un tam ortasında, Topkapı’da konumlanan Akzirve’nin merakla beklenen yeni projesi Topkapı 29, sadece bir yaşam ve eğlence alanı değil aynı zamanda mükemmel mimarisi ve farklı kullanım alanlarının kalitesi ve sinerjisi ile dünya standartlarında tasarlandı. 


Topkapı 29… İstanbul’un kalbinde, Topkapı’nın merkezinde, tam hayatın içinde…
Topkapı 29, konut, ticaret, eğitim, sağlık ve turizm gibi pek çok sektörde farklı, yeni ve prestijli gelişmelerin yaşandığı canlı ve renkli Topkapı semtinde, E5 üzerinde yer alıyor. Topkapı’da yeni bir çekim merkezi oluşturmaya hazırlanan proje, sağlık kompleksinden, cadde mağazalarına, akademik aparttan klinik ve medikal rezidansa kadar zengin ticari alanları ile dikkat çekiyor. 
Akılcı bir yaklaşımla ideal bir yerleşim ve tüm ihtiyaçlara cevap veren yepyeni bir ekosistem olarak tasarlanan Topkapı 29, İngiltere'nin en ünlü mimarlık grubu Chapman Taylor Mimarlık imzasını taşıyor. Topkapı’ya modern yaşam stilini, trendleri ve evrensel değerleri getiren bu ekosistemin hikayesi ise Füsun & Tony Phillipson, FYP Proje Geliştirme tarafından yaratıldı. 
3.05 Tavan Yüksekliği, Her Dairesi Balkon, Bahçe Ve Teraslı, Nefes Alan Sağlıklı Evler 
Topkapı 29, 5 ile 15 katlı 16 ayrı bloktan oluşuyor. Projede 1.441 daire bulunuyor. 1+1’den 5+1’e değişen boyutlarıyla, her dairesi balkonlu, bahçeli ve teras bahçeli hepsi nefes ve ışık alan bu daireler yaratıcı dokunuşlarla değer kazanıyor. Topkapı 29 Evleri’nde her daire balkonu, bahçesi veya teras bahçesiyle nefes alıp nefes veriyor. Bu açık alanlar sayesinde yemyeşil bir doğa da evlerin içine taşınıyor. Tüm daireler 8 m2 ile 28 m2 arasındaki geniş balkonları veya 35 m2 ile 80 m2 arasındaki özel bahçeleri ve teras bahçeleriyle nefes alan yaşam seçenekleri sunuyor. Tüm dairelerde 3.05 metre tavan yüksekliğine sahip proje, insan odaklı tasarımını, geniş yeşil alanları ve yeşile özgü zenginlikleriyle çeşitlendiriyor. 


Çok Özel Seçenekler İle Yatırım Fırsatı 
Topkapı 29, özel indirimli fiyatlar ile ön satışa çıkıyor. İlk etabın ön satışa sunulduğu projede, 24 ay 0 vade farkı ödeme seçeneği sunuluyor. Teslimler ise 24 ay sonra başlayacak. 
Her Yaştan İnsan İçin Sürdürülebilir Bir Tasarım Anlayışı 
Topkapı 29’un doğaya saygıyla inşa edilen yeşil binaları, çevre dostu bina sertifikasyon sistemi LEED v4 Gold adaylık sürecine girmiş bulunuyor. Enerji ve su tasarrufuyla, atıkları minimuma indirerek, bina içlerinde hava kalitesini artırarak, çevreye ve sahiplerine saygıyla inşa ediliyor. Elektrikli otomobil şarj istasyonları, bisiklet parkurları ve enerjinin akıllı kullanımı da projenin ekosistemine büyük bir değer katıyor. Öte yandan İnsanı merkeze alan tasarım çizgisi ile dikkat çeken Topkapı 29, hem projeye hem bölgeye bir park da kazandırmış olacak. Topkapı 29 Park ile özellikle çocuklar ve yaşlılar toprağı hissedebilecek. 


İstanbul’un Ve Bölgenin Yeni Buluşma Noktası 
Cadde Mağazaları ve Alışveriş Yaşam Merkezi, deneyimlerle ve sürprizlerle dolup taşan bir Mücevher Kutusu. 46.000 m2’lik bir alanda hizmet verecek olan Yaşam Merkezi ve Alışveriş Merkezi, hem İstanbul’un en cazip ve hareketli adreslerinden biri olacak hem de Topkapı 29 sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak. Çok salonlu sinema, spor salonu ve çocuk oyun merkezinin de yer aldığı eğlence ve dinlenme tesisleri, yaya köprüsüyle Akzirve Gayrimenkul’ün bölgeye hediye edeceği 10.000 m2 büyüklüğünde bölge parkına bağlanacak. Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Markalı Otelin yanında yer alan markalı rezidans ise otel standartlarında hizmet ve olanaklara sahip, özel olarak tasarlanmış 1, 2 ve 3 odalı daireler ile yaşam bulacak. Topkapı 29 projesinde işletme hizmeti için dünyanın önde gelen zincir otel markalarından biri hizmet verecek. Ofis ve Paylaşımlı Ofisler, Akademik Residence ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ise yepyeni konseptleri ile çok yakında tüm detayları ile projeye hayat katacak.  

İLKLERİN BULUŞMASI TOPKAPI 29’DA BAMBAŞKA BİR EKOSİSTEM  
Topkapı 29, tüm günlük ihtiyaçların karşılanmasının ötesinde İstanbul ve bölge için de çok amaçlı bir ekosistem sunuyor. Modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle çok geniş bir alanda, yüksek kaliteli yepyeni bir yaşam vaat ediyor. 
TOPKAPI 29 EKOSİSTEMİ; 
>    Yaşam alanı 
>    İş ve çalışma dünyası 
>    Kültür, sanat, eğlence ve zengin alışveriş olanaklarıyla alışveriş caddesi ve yaşam merkezi 
>    Dünya markası bir otel ve rezidans
>    Sağlıklı yaşam merkezi, klinik ve medikal rezidans
>    Gençlere özel akademik apartlar


AKZİRVE GAYRİMENKUL HAKKINDA

Temelleri 1992 yılında atılmış olan Akzirve Gayrimenkul, Türkiye’de de 27 yıldır mermer fabrikası, inşaat malzemeleri ve gayrimenkul geliştirme işi ile iştigal eden, finansal gücüyle ve engin tecrübesiyle global bir ağı arkasına alan, yurtdışı sermayeli bir Türk şirketidir. Bahçeşehir Strada ve Pega Kartal projelerinden sonra, Topkapı’da yer alan yeni projesi Topkapı 29 ile gayrimenkul sektörüne güvenle çalışmalarına devam etmektedir. Akzirve, Türkiye’ye olan güveninin bir göstergesi olarak ülkemizdeki yatırımlarını çeşitlendirerek artıracak ve istihdama artarak katkıda bulunmaya devam edecektir.
FYP PROJE GELİŞTİRME PAZARLAMA SATIŞ HAKKINDA 
Füsun Yılmaz Phillipson ve Tony Phillipson tarafından hayata geçirilen FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış, gayrimenkul sektöründe Türkiye’de ve yurtdışında proje geliştirme, pazarlama ve satış alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Sektörde konut, ticari gayrimenkul, marka ve özel konseptler konusunda Türkiye ve yurtdışındaki deneyimleri ile geniş bir müşteri, ortak, marka ve proje portföyüne ulaşmıştır. FYP’nin amacı, her aşamada insan odaklı olmak ve deneyimlerimizle, çevrenin, projenin ve yatırımcının beklentilerine değer katmaktır. FYP, gayrimenkul sektöründe, proje geliştirmenin tüm aşamalarında lider oyuncuları aynı platformda bir araya getirme ve ortak bir amaca doğru birlikte çalışma sistemini benimsemektedir. Topkapı 29’un konsept planlaması, proje geliştirme ve Satış&Pazarlama danışmanlığını ilk günden beri gerçekleştirmektedir. 

CHAPMAN TAYLOR ARCHİTECT HAKKINDA
 
Asya, Avrupa ve Orta Doğu’daki 16 tasarım stüdyosuyla 90’ı aşkın ülkede projelere imza atan Chapman Taylor, konut, perakende, eğlence, konaklama, ulaşım ve ofis tasarımında ve bunların sürdürülebilir, karma kullanımlı ortamlar yaratan bileşimlerinde uzmanlaşmış ödüllü mimarlar ve kentsel tasarımcılardan oluşan, küresel bir şirkettir. Chapman Taylor’un süregelen başarısı, yaratıcılığının, müşteri odaklı çalışma anlayışının ve sektör eğilimlerinin hep bir adım önünde kalabilme yeteneğinin bir sonucudur. Küresel ölçekli bir şirketin kaynakları ve erişimini yerel bilgiler ve hassasiyetlerle buluşturan Chapman Taylor, müşterilerinin vizyonlarını dünya standartlarında bir tasarım ve üretimle hayata geçirmek için ideal imkânlara sahiptir. Türkiye’de pek çok önemli projeye imza atan Chapman Taylor, Topkapı 29’un mimarlık şirketi olarak Türkiye’nin ilk ekosistemini tasarlamıştır.  

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.
yukarı