Akzirve Strada'da Yeni Dönem: Strada Plus

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Strada projesinin 880 konutluk ikinci etabı Strada Plus, düzenlenen basın lansmanı ile tanıtıldı.

Akzirve Strada'da Yeni Dönem: Strada Plus
06.12.2017 - Çarşamba

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Strada projesinin 880 konutluk ikinci etabı Strada Plus, düzenlenen basın lansmanı ile tanıtıldı. Akzirve CEO’su İbrahim Maasfeh, projeye ve gelecek yatırımlarına dair bilgi verdi.

Strada Plus projesinin detaylarına değinen İbrahim Maasfeh, şöyle konuştu: “Strada Plus projemizde 880 konut ve 53 tane ticari ünite yer alıyor. Strada projemizde toplam olarak 2 bin 510 konut bulunuyor. Geçen yıl 1. Etabımızın lansmanını yaptık. 1. Etapta satışlarımızı tamamlandık ve şu an inşaatımız devam ediyor. 2. Etabımıza bu hafta başlamış oluruz. Bu etap da gelecek yılda 3. Etapla birlikte tamamlanacak. 

Strada Plus, 0 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

"880 konutumuzda 1+1’den 5+1’e kadar daire tiplerimiz var” diyen Maasafeh, projenin fiyatları ve ödeme alternatifleri hakkında da bilgi verdi. Maasfeh, sözlerini şöyle sürdürdü: “Fiyatlarımız 234 bin TL’den başlıyor. Ödeme planlarımız arasında çeşitli seçeneklerimiz var. 0 peşinatlı ödeme seçeneği de sunuyoruz, ayrıca hem anlaşmalı bankalarımızda hem de şirket bünyesinde ödeme planlarımız da var."

Yüzde 40 Prim Yapacak

İbrahim Maasfeh, Strada Plus’ın prim potansiyeli hakkında şunları söyledi: "Bizim 1. Etabımızda müşterilerimiz şu an da yüzde 36 oranında prim kazandılar. Teslimlere kadar bu prim oranı artacak. Biz prim oranının yüzde 40’ı geçeceğini düşünüyoruz."

2018 yılında Yeni Projeler Geliyor

"Yatırımlarımız devam edecek” diyen Maasfeh, 25 yıldır Türkiye’de inşaat yatırımı yaptıklarını vurgulayarak, “Şu an da Strada projemizle beraber 2014’den bu yana başlattığımız bir süreç içerisindeyiz. 2018 Mart veya Nisan’da yeni projelerimizin lansmanı olacak. Bu projemizde hazırlık ve geliştirme çalışmalarımızı, tamamladık, ruhsatımızı aldık. Yalnızca son çalışmalarımızla birlikte lansmanımız olacak. Bunun dışında yatırımlarımız devam ediyor. Kentsel dönüşüm konusu önemli bir konu. Kentsel dönüşüm İstanbul’da hem ihtiyaç, hem de inşaat sektörü için iyi bir fırsat. Şirket olarak 3 proje üzerinde çalışıyoruz. Bu çalışmalar bittiği anda 2018’de bir ilerleme bekliyoruz. 2018 yılında projelerimizle ilgili daha detaylı bilgileri paylaşıyor olacağız." Şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...