Ağaoğlu, 'My' Serisini Anadolu'ya Taşıyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkan Ali Ağaoğlu, 'My' serisi konut projelerini Anadolu'ya götüreceklerini açıkladı.

Ağaoğlu, 'My' Serisini Anadolu'ya Taşıyor
20.03.2017 - Pazartesi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkan Ali Ağaoğlu, 'My' serisi konut projelerini Anadolu'ya götüreceklerini açıkladı.

My Home Maslak, My Towerland Ataşehir, My Office 212 Güneşli projelerinden sonra Ağaoğlu, 'My' serisini Anadolu'ya taşıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ali Ağaoğlu, kendisi için yeri ayrı olan Trabzon'a ardından da Yalova'ya 2 milyar TL'nin üzerinde yatırım değeri olan proje üreteceklerini dile getirdi.

Türkiye'nin her noktasının güzel olduğunu ancak Trabzon'un memleketi olması itibariyle kendileri için ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Ağaoğlu, "Trabzon'da ciddi potansiyel gördük. Trabzon merkezde konutu ofisi oteli olan büyük karma bir proje yapacağız. Alan 200 dönüm. Bir de Yalova’da 700 milyon lira değere sahip karma bir inşaat olacak" ifadelerini kullandı.

İŞ YAPMAK HİÇ BU KADAR ZOR OLMADI

Hayatının hiçbir döneminde iş yapmanın bu kadar zor olmadığını anlatan Ali Ağaoğlu, engeller için 'duvar olsa aşarız' dedi. Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında görevden alınmalarla bürokrasinin kısmen de olsa hızlandığını belirterek, "Bürokrasinin bir kısmı temizlendi ama daha belediyeler, siyasiler ayağı duruyor. Biz işadamıyız. Zorluklar bizi yıldıramaz. Önümüzde duvar da olsa onu aşmaya, yıkmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

AĞAOĞLU'NDAN FATİH SULTAN MEHMET VE ATATÜRK HEYKELİ

Ali Ağaoğlu, Maslak 1453'e hem Fatih Sultan Mehmet hem de Atatürk heykeli yaptıracak. Projeye göre Fatih Sultan Mehmet heykeli cadde girişinde, Atatürk heykeli ise meydanda olacak. Ali Ağaoğlu bir başka Atatürk heykelini de Ortaköy’deki evinin bahçesine yaptırıyor. Heykel, köprüden geçerken görünecek şekilde dizayn ediliyor.

Fırsat Projeleri