Adres Koru Evleri Sancaktepe'de Satışta!

Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen Adres Koru Evleri projesi İstanbul'un gözde lokasyonlarından Sancaktepe'de yükseliyor...

Adres Koru Evleri Sancaktepe'de Satışta!
03.03.2017 - Cuma

Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından Bayraktar İnşaat, başarılı projelerine Adres Koru Evleri ile bir yenisini ekledi. İstanbul Anadolu Yakasının yatırım değeri hızla artan bölgelerinden Sancaktepe’de konumlanan projede satışlar başladı.Bayraktar İnşaat tarafından, 22 bin m2 alan üzerinde hayata geçirilen proje kullanıcılarına konforlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Ulaşılabilir fiyat politikası ve modern mimarisi ile dikkat geçen proje, bölgenin konut ihtiyacına göre tasarlandı. Adres Koru Evleri konut projesi, kullanıcılarına ferah ve aydınlık 312 daire ve 37 ticari birimden meydana gelen ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Koru ve Şelalesi Olan Proje!

adres koru evleri projesi


Önemli lokasyonlardan biri olan Sancaktepe'de konumlanan proje, Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan bölgede yükseliyor. Satışa çıkan Adres Koru Evleri projede, m2 birim fiyatları 3 bin 670 TL’den yatırımcılara ulaşıyor. Kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlamak adına farklı büyüklüklere sahip tiplerde inşa edilen projede daireler; 2+1 ve 3+1 oturumlarına sahip. Projede daire büyüklükleri ise, 112 ila 146 m2 arasında değişiyor. Doğa ve yeşillikler arasında konumlanan projede, konut fiyatları 370 bin ila 665 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Kentin Gürültüsünden Uzak!

adres koru evleri projesi
Anadolu Yakasında Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde doğanın içinde 14 bin m2’lik yeşil alanda konumlanan Koru Evleri projesinde, yatırımcılara şelale, koru ve çam ağaçları arasında renkli bir yaşam olanağı sunuluyor. Yatırımcılara kentin günlük telaşından uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam sunan proje, mimarisi ve iç donanımı kadar kullanıcılarına sağladığı ayrıcalıkları ile de kendinden söz ettiriyor.Proje, sahip olduğu her ayrıcalık ile kullanıcılarının yaşamını kolaylaştırma ve güzelleştirmeyi amaçlıyor. Projenin zengin sosyal donatıları arasında; 425 araçlık otopark, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzu, sauna, hamam, basketbol sahası, fitness salonu, yürüyüş alanları, toplantı salonu ve cafe yer alıyor.

Adres Koru Evleri Projesi Nerede?

adres koru evleri adres

Fırsat Projeleri

Adres Koru Evleri

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Adres Koru Evleri

Adres Koru Evleri

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!