Acarlar, Konutta İade Modelini Hayata Geçiriyor

Acarlar Şirketler Topluluğu; sektöründe ilk olma özelliği taşıyan, “Konutta İade Modeli (KİM)’ni uyguluyor.

Acarlar, Konutta İade Modelini Hayata Geçiriyor
09.11.2017 - Perşembe

Acarlar Şirketler Topluluğu; sektörde ilk kez uygulanacak olan “Konutta İade Modeli (KİM)’’ni hayata geçiriyor.

Türkiye’nin köklü aile şirketlerinden biri olan Acarlar Şirketler Topluluğu; özgün ve yenilikçi projeleriyle gayrimenkul sektöründe elde ettiği farklı konumunu, dünyada daha önce benzeri görülmemiş, ilk olma özelliği taşıyan “Konutta İade Modeli (KİM)” ile daha ileri taşıyor. Firma, İstanbul’un zemini en sağlam, yeşili ve oksijeni en bol ilçesi Beykoz’daki Acarkent’e komşu yeni projesi AcarBlu ile sektörde “Konutta İade Modeli(KİM)”ni başlatıyor.

Aile Yaşamına Uygun Proje 

Acarlar Şirketler Topluluğu, mahalle sıcaklığını rezidans konforu ile birleştirdiği AcarBlu projesinde “akışkanlık” ve “şeffaflık” vizyonunu benimseyerek, doğa ile insan ilişkisini kendine özgün bir şekilde bir araya getiriyor. AcarBlu’da; 360 derece kesintisiz yeşil doğa, Boğaz ve Karadeniz manzarası bulunan 24 yaşam katlı ikiz kulelerde toplam 240 daire bulunuyor. Proje ağırlıklı aile yaşamına uygun 3+1 dairelerden oluşurken, AcarBlu sakinlerinin kullanımına özel 1.200 üyeye hizmet verebilecek kapasitede fitness salonu, spa ve yaşam merkezi, restoran, çocuk oyun parkı, 4.000m2 peyzajlı bahçe, açık alanda tartan pistli yürüyüş parkuru, evcil hayvan parkı dahil, dairelerden sadece asansöre binerek ulaşılabilen daha birçok yaşama alanı sunuluyor.

Konutta İade Modeli Sektöre Yeni Bir Soluk Getirecek

Erdinç Acar, Konutta İade Modeli(KİM) ile sektörde öncü rollerini devam ettirmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek; “ Yıllar önce Acarkent’te bir yaşam sanatı oluşturduk ve ilk günkü parıltısını halen korurken, mücevher projemiz AcarBlu ile şimdi çıtayı daha yükseğe taşıyoruz. Deyim yerindeyse ustalık eserimiz olan, iskanı alınmış ve yaşamın başladığı AcarBlu’yu ise daha önce dünyada gerçekleştirilmemiş bir model ile duyurmak istedik. Yarın taşınıp yaşayabileceğiniz AcarBlu’dan, lüks yaşamından, eşsiz manzarasından ve size sunduğu ayrıcalıklardan vazgeçemeyeceğinizi biliyoruz. Ama olur da insanlık hali evinizi 5 sene sonra iade etmek mi istediniz, paranızı geri ödeme garantisi veriyoruz. Biz vaatle maket üzerinden hayal satmıyoruz, yarın hemen yaşama başlayabileceğiniz AcarBlu’ya dilerseniz USD bazında %35 peşin ödeme ve şirket bünyesinde faizsiz 60 ay eşit taksitle ödeme imkanı veya dilerseniz TL cinsinden %50 peşin şirket bünyesinde faizsiz 36 ay eşit taksitle, sahip ol lüks hayatına hemen başla diyoruz. Özetle müşterilerimize USD veya TL bankasız, faizsiz ödeme imkanları sunuyoruz. KİM modeli ile anapara korumalı bir modeli Türkiye ile buluşturmuş olduk. Acarkent başarımızdan yıllar sonra müşterilerimizden şunu duyar olduk; ah keşke Acarkent’ten 2-3 tane daha yer alsaydım. Bundan yıllar sonrada şu an ki AcarBlu projemiz için insanlar aynı şeyleri söyleyecek eminim. AcarBlu ile başlattığımız KİM Konutta iade Modeli’nin sektöre yeni bir soluk, projemizden ev alanlara da daha çok güven ve özgürlük getireceğine inanıyoruz.” dedi.

Fırsat Projeleri

AcarBlu

İSTANBUL / BEYKOZ

AcarBlu

AcarBlu

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!