600 TL Taksitle Ev!

Mutlu Evler Türkiye kampanyası başlatan Sur Yapı,  600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi yapıyor. 

600 TL Taksitle Ev!
07.09.2017 - Perşembe

Mutlu Evler Türkiye kampanyası başlatan Sur Yapı,  600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi yapıyor. 

Sur Yapı'dan yapılan açıklamada, yılın ilk yarısında "Olur Olur Bal Gibi Olur" ve "Aynen Öyle" kampanyalarını hayata geçiren Sur Yapı, yoğun talep gören bu kampanyaların ardından "Mutlu Evler Türkiye" kampanyasını başlattı.

Mutlu Evler Türkiye kampanyası kapsamında öncelikle liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor ve indirimli fiyat üzerinden yüzde 15 peşinat alınıyor. Sonrasında ise 120 ay 0,55 vade ile teslime kadar 600 TL'den başlayan taksitlerle ödeme yapılıyor. Kalan tutar ise 5 vade farksız ödemeler gerçekleştiriliyor.

TAKSİT SAYISI AZALTILABİLİYOR

Kampanya kapsamında ayrıca taksit sayısını azaltmak isteyenler için de 60 ay 0 faiz imkanı da sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 + yüzde 15 indirim veriliyor. Kampanya Ümraniye'de Şehir Konakları, Sancaktepe'de Lavender ve Muhit, Maltepe'de Yeşilmavi, Koşuyolu'nda Excellence, Kağıthane'de Tempo City, Ispartakule'de Bahçeyaka, Sultanbeyli'de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı'da Topkapı Evleri ve Bursa'da Marka Rezidans projelerinde geçerli olacak. 

Konuya ilişkin açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, İstanbul'un 7 ilçesinde ve Bursa'da olmak üzere farklı gelir gruplarındaki konut alıcılarının ve yatırımcılarının bütçelerine uygun geniş yelpazede projeleri bulunduğunu kaydetti.

Elmas, yılın ilk 6 ayında yaptıkları iki kampanyaya ilgi gösteren herkese teşekkür ederek, Yapı olarak 2017 yılının son çeyreğinde çok daha güçlü bir kampanya başlattıklarını aktardı.

Elmas, "Mutlu Evler Türkiye sloganıyla konut alıcısına seslendiğimiz yeni kampanyamızda konut alıcısına yine pozitif mesajlar vermek istedik. Mutlu Evler Türkiye'yi hazırlarken yılın iddialı kampanyası hedefiyle yola çıktık. 11 projemizde 300 konutla sınırlı olacak kampanyamızda geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı amaçlıyoruz. Yılbaşından bu yana hem projelerimize hem de kampanyalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı olarak hareketli, büyük fırsatlar sunan ve topluma pozitif mesajlar veren cazip kampanyalar yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri