Ev almanın en avantajlı yolu...

Yenidoğuş İnşaat

ŞANLIURFA / ŞANLIURFA
0 506 340 24 57

Yenidoğuş İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Yenidoğuş İnşaat

“Yeni Nesillere Doğuştan İtibaren Özgür Yaşam Alanlarını Gümüş Tepside Sunuyoruz” anlayışıyla yola çıkan Yenidoğuş İnşaat, Ziya Özgümüş tarafından kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1983 yılında müteahhitlik sektörüne başlayan firma, Rize'nin Fındıklı İlçesinde Bayındırlık Müdürlüğünden alınan İlkokulların Elektrik tesisatları ile başlayıp, günümüze ulaştırdığı başarılı projeleri ile adından söz ettirmektedir.

Firma olarak Türkiye de belli başarılara imza atılıp tecrübe ve deneyimler kazanmış olan ve kuruluşu 1997 yılında olan Yenidoğuş İnşaat, Türkiye genelinde prestiji ile ön plana çıkan projelere yaşam vermektedir. Hayata geçirdiği projelerle sektörde yer edinerek müteahhitlik sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam eden firma, aynı zamanda bina inşaatı, yol yapımı, restorasyon, çevre düzenleme işleri gibi farklı iş alanlarında da faaliyet göstermektedir.

''Bizim En Büyük Sermayemiz Güven İnşa Etmektir'' sloganı ile proje üretmeye devam eden Yenidoğuş İnşaat, gelecekte tarım, enerji ve turizm alanlarında da proje hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Yenidoğuş İnşaat şimdiye dek altyapı inşaatındaki yüksek tecrübesi ve İler Bankası Disiplini ile büyükşehir belediyeleri, belde, il, ilçe belediyelerinin alt yapı işlerini başarıyla tamamlayarak hizmete sunmuştur.

Firmanın Projeleri

Modern Site Yaşamı...

Modern Site Yaşamı...

Ispartakule projesi Yeni Doğuş İnşaat tarafından Ispartakule bölgesinde hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

İşte Kampanyalı Emlak Konut Projeleri

İşte Kampanyalı Emlak Konut Projeleri

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO, konut sahibi olmak isteyenler için dev bir kampanya başlatıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı